Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


09 Жовт 2012

Партія регіонів постійно "тасує" голів ОВК - Старікова

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Депутат Черкаської облради Наталія Старікова заявила про те, що влада постійно змінює голів окружних виборчих комісій в Черкаській області. Так, голови вже змінювалися в більшості ОВК, в деяких - навіть три рази. Досі залишається підвішеним також керівництво ОВК 194-го округу, де, як повідомляв уже НародUA, Партія регіонів і союз анархістів "об'єдналися", щоб обрати головою комісії "свою" людину. Однак законність обрання анархістки-регіоналки Ольги Козько ще буде досліджуватися правоохоронними органами.

Загалом, як повідомила пані Старікова, із семи ОВК зміни торкнулися вже чотирьох..

“На окрузі №200 взагалі відбувається щось незрозуміле. В окружком представники провладних партій принесли свій варіант складу голів ДВК і намагалися “проштовхнути” цей список у ЦВК”, заявила депутат облради і представник "Об'єднаної опозиції".

Опозиція вже подала скаргу про дострокове припинення повноважень голови 194-ї ОВК Ольги Козько, яка одночасно входить до складу іншої виборчої комісії — обласної виборчої комісії з місцевих виборів. Це, як зауважила пані Старікова, є порушенням ч.2 ст.26 закону України “Про вибори народних депутатів”. Те ж стосується члена 194-ої ОВК Володимира Переломова, який також одночасно є секретарем обласної комісії з місцевих виборів.

Наталія Старікова впевнена, що махінації зі змінами голів ОВК проходять “під патронатом” провладної партії.

“Це сплановані дії “Партії регіонів”, бо вони на чесні вибори, думаю, не розраховують, а хочуть спробувати сфальсифікувати результат через “своїх” людей в комісіях”, - заявила Наталя Старікова. 

 

Фото transkarpatia.net

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему