Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


08 Жовт 2012

Даценко стверджує, що робив "чорнуху" на Коржа

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Опозиційний політик Леонід Даценко, який донедавна був лідером і координатором "Об'єднаної опозиції Черкащини", заявив, що викинутий в інтернет "компромат" на нього, тобто відео, де він отримує замовлення на "чорнушну" газету" про Арсенія Яценюка, - підробка. За словами Даценка, він робив "чорний піар" на свого суперника по виборчому округу Віктора Коржа, і "деякі товариші по Об'єднаній опозиції" звели його із "спонсорами". Останні нібито вирішили проплатити "чорнуху" на Коржа й дали Даценку 3 тисячі доларів.

Про це Леонід Даценко заявив сьогодні, 8 жовтня, під час прес-конференції, вперше публічно прокоментувавши скандальне відео.

Між тим раніше Даценко відмовився коментувати відео, прокричавши журналістам НародUA наступне: "самі розбирайтесь, якшо такі умні..."

 

Врешті, ось що 8 жовтня розповів Леонід Даценко про відеоролик і "чорнуху", яку він робив:

- Як насправді відбувалося... У 20-х числах минулого місяця дійсно наша команда готувала газету проти наших опонентів, яка була і залишається газетою "Об'єднаної опозиції"... Я звернувся до наших колег, щоб вони допомагали випустити газету... Наш колега по Об'єднаній опозиції (я сьогодні його називати не буду), бачачи вже макет цієї газети, запропонував зустріч із зацікавленими людьми, які хочуть підтримати випуск цієї газети.

Дійсно відбулася зустріч... в кафе, де людина, підприємець надав мені кошти, щоб я випустив цю газету.

І ця газета вийшла. Я можу її продемонструвати. Це газета проти Партії регіонів та їхнього кандидата Віктора Коржа... Тому на відеозйомці, де вставлені слова "Арсеній Яценюк" звучить слово "Віктор Корж"... Я розумію, що та "бригада" помічників, яка надавала мені допомогу для випуску цієї газети, була від того кандидата, який сьогодні воює і проти мене... і проти Коржа... І він зрозумів, що інших засобів, щоб мене обпаплюжити, немає... 

 

Пан Даценко вкотре відмовився публічно називати прізвище так званого "замовника", однак, зрештою, додав, що "ми його називаємо "не голосуйте за Г..."

 

"Подаю заяву (в прокуратуру - НародUA) і той відеоролик ..., щоб встановили його фальшування..." - повідомив Даценко.

 

 

Фото wallpaper-wide.ru

Поділіться з друзями: