Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


08 Жовт 2012

HAND MADE у Черкасах

Читайте більше в рубриці Культура
 

6-7 жовтня у Черкаському художньому музеї тривала виставка-ярмарка HAND MADE. Тут немає запопуляризованих брендів, обов’язкового стилю та тисячі однакових партій. Лише ексклюзив, ручна робота та любов майстра в додаток.

Майстриня Ольга Козак виставляє свої роботи сьогодні вперше:

 

«Виставка HAND MADE у Черкасах проходить вже кілька років поспіль. Сьогодні тут близько 40 майстрів.  Я вирішила виставити прикраси у формі квітів. Одну прикрасу роблю не менше кількох годин.  HAND MADE – моє захоплення вже близько 3-ох років. Дуже класно зробити подарунок своїми руками, тоді людині приємно, що ти не просто щось купив, а зробив спеціально для неї.»

 

hm007hm007hm007

 

 

Олександр Висотенко починав з ремонту взуття на фабриці:

hm013

 

«Навчився моделювати взуття сам, потім виникла ідея виготовляти сумки, у проекті також виготовлення браслетів, оздоблених дорогими камінцями.»

 

hm0008

Ця робота - 220 грн. Взуття із джинсів. Олександр стверджує, що така ідея доступна і дешева для народу:

«Я сам зробив, випробував – не рветься. Підошва зношується навіть швидше, ніж тканина.»

 

На питання, чи прибуткова це справа, Олександр відповідає:

«Якщо більше нічого не вмієш робити,то щось же треба робити. В основному я працюю на замовлення, для подарунків. Це – ексклюзив. Індивідуальний підхід до клієнта. Деякі приносять готові малюнки, тоді із своїх матеріалів виготовляю замовлення.»

 

hm016

Наталія Попова зараз на пенсії, за освітою архітектор, виготовляє ляльки із тканини близько 3-ох місяців:

«Моя подруга почала виготовляти такі ляльки, я зацікавилася. У мене вдома є антикварна німецька фарфорова лялька і я спробувала створити таку ж, тільки із тканини. Я була того часу і великій депресії, почала шити – і вся депресія зникла. Замовляють ляльки в основному на подарунки для людей, які шиють. Ці ляльки для голок та булавок і як красивий сувенір.»

 

hm023hm023hm023

 

 

hm025

Женя Кравченко виготовляє натуральне мило. Охочих його придбати на виставці чимало.

«Потрібно було зробити подарунок одній людині, я вирішила спробувати створити натуральне мило. Залізла в Інтернет – і сама навчилася. Використовую мильну основу лише натуральну, з Англії.»

 

Ще одна майстриня - Ольга.

Ольга з дитинства любить блокноти, зажди отримувала їх у подарунок. Коли почала малювати, захотіла блокнот, але щоб сторінки без лінійок та полів – такого ніде не змогла придбати. Тому вирішила зробити блокнот для себе власноруч, із пустими сторіночками. Після цього вже 4 роки виготовляє блокноти власними руками на будь-який смак.

 Один із таких блокнотів коштує 90 грн.

 

 

Якщо вам необхідна якась річ, а ви не можете ніде її знайти, - спробуйте створити її власноруч. Адже ніхто, окрім вас, не знає, що вам потрібно!

 

Фото Алли ПЛАХТІЙ, НародUA

Поділіться з друзями: