Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


06 Жовт 2012

"Чесно" виконує брудні замовлення?

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Громадянський рух "Чесно" оцінює діяльність гравців парламентських виборів-2012 упереджено і необ'єктивно. Про це заявили представники "Свободи", зокрема заступник голови ВО «Свобода» з політичних питань Андрій Мохник. 

Останній, як повідомляє прес-служба "Свободи" про це публічно заявив представнику руху "Чесно" Віктору Тарану.

 

«Всеукраїнське об'єднання «Свобода» відмовляється отримувати від руху «Чесно» претензії на адресу кандидатів-мажоритарників від «Свободи», оскільки вважає, що представники «Чесно» проводять кампанію з дифамації лідера ВО «Свобода» Олега Тягнибока. На заангажованість руху «Чесно» вказує не лише тенденційне трактування фактів, але, в першу чергу, ігнорування рішень судів, які набрали законної сили. Така позиція «Чесно» робить неможливою подальшу співпрацю з нашою політичною силою», – заявив Андрій Мохник.

 

Обурення "Свободи" насамперед викликало те, що рух "Чесно" Чесно» вирішив, що кандидат у народні депутати Олег Тягнибок не відповідає критерію «Відсутність фактів порушень прав і свобод людини» у зв'язку з виступом на горі Яворина у липні 2004 року.

 

Тим часом, "свободівці" наголошують, що навіть суди визнали виступ Тягнибока на Яворині таким, який абсолютно не суперечить українському законодавству.

 

Тому, на їх думку, "кампанія з очорнення Олега Тягнибока, яку було розгорнуто за «темниками» Медведчука 2004 року, продовжується", а рух «Чесно» намагається підняти нову хвилю паплюження «Свободи» і в такий спосіб спробувати знизити нашу підтримку серед українців".

 

Довідка.

 

За підсумком виступу Олега Тягнибока на горі Яворина 2004 року прокурор Івано-Франківської області виніс постанову про відкриття кримінальної справи проти Олега Тягнибока за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 161 КК України. Адвокати Олега Тягнибока подали скаргу до суду на постанову прокурора. Постанова Івано-Франківського міського суду від 14 лютого 2005 року засвідчила безпідставність звинувачень у розпалюванні міжнаціональної ворожнечі, у зв`язку з чим було вирішено закрити кримінальну справу проти Тягнибока Олега Ярославовича. Прокуратура подала апеляцію на рішення суду першої інстанції, але апеляційний суд залишив постанову Івано-Франківського міського суду в силі. У зв'язку з цим прокуратура Івано-Франківської області закрила кримінальну справу, порушену проти лідера ВО «Свобода», народного депутата України Олега Тягнибока через його виступ 17 липня 2004 року на горі Яворина, на підставі ст. 6 п. 2 КПК України («за відсутністю в діянні складу злочину»).
Також у липні-серпні 2004 року деякі ЗМІ і навіть органи державної влади розповсюдили неправдиву інформацію щодо виступу Олега Тягнибока на горі Яворина. Зокрема, Державний комітет України у справах національностей і міграцій розповсюдив відкритий лист №1-4/404 від 4 серпня 2004 року до Олега Тягнибока, в якому було вказано про порушення ним присяги народного депутата України і де містилися безпідставні звинувачення щодо розпалювання міжетнічної та расової ворожнечі. Олег Тягнибок звернувся з позовом про захист честі, гідності та ділової репутації, а також відшкодування моральної шкоди. Шевченківським районним судом Києва було встановлено, що «у контексті всієї промови виступ Тягнибока О. Я., за яким Державним комітетом України у справах національностей та міграції було видано відритого листа, достовірність інформації з якого є предметом цього судового розгляду, не був спрямований на приниження позитивних якостей тієї чи іншої нації порівняно з іншою, розпалювання міжнаціональної ворожнечі та порушення рівноправності громадян залежно від їх національної належності». 16 липня 2007 року суд ухвалив рішення визнати недостовірною та такою, що принижує честь, гідність та ділову репутацію Тягнибока О. Я. інформацію, поширену Державним комітетом України у справах національностей і міграції, та зобов'язав Державний комітет у справах національностей та міграції її спростувати.

 

Фото taringa.net

Поділіться з друзями: