Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


05 Жовт 2012

Решетняк роздає виборцям по 500 гривень - «Суспільний контроль»

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Мер Сміли та кандидат в нардепи в 198-му виборчому окрузі підкуповує виборців "сертифікатами" розміром від 200 до 500 гривень, а також "сертифікатами" на придбання кінотеатрів в селах. Крім того, інший кандиат, якого називають також кандидатом від влади, Віктор Тимошенко роздає виборцям "живі гроші".

Про це повідомила прес-служба "Об'єднаної опозиції", посилаючись на кандидата в нардепи й представника "Свободи" в 198-му окрузі Сергія Рудика та Миколу Гармаша, голову громадської організації “Суспільний контроль”.

 

"За час виборчої кампанії ми вже зафіксували купу порушень: використання адмінресурсу провладними кандидатами, тиск на виборців, системні факти підкупу, агітації на території шкіл, що категорично заборонено законом, — все це влаштовує Партія регіонів. Звертаємося до міліції — вони реагують з такою оперативністю, щоб нікого вже не зловити, звертаємося до прокуратури, пишемо в ОВК - ніякої реакції немає і до цього часу, - заявив Сергій Рудик.

 

У свою чергу, Микола Гармаш повідомив про наступні порушення виборчого законодавства:

- У Смілі на території школи відбувалася роздача грошових сертифікатів на суму 200 – 500 гривень від Вадима Решетняка, діючого мера Сміли. Міліція спостерігала за цим процесом і ніяк не реагувала. На наступний день у с. Мала Смілянка представники “Фонду Решетняка” подарували сільському будинку культури сертифікат на суму 10 тисяч гривень для придбання кінотеатру, та ж ситуація і селі Велика Яблунівка... Кандидат Тимошенко роздає живі гроші вже тривалий час. Ми дізналися точну адресу за якою це відбувається, одразу звернулися в міліцію, яка розташовується навпроти приміщення, де проводився підкуп. Правоохоронці з'явилися лише через 2 години...

 

Штаб Сергія Рудика з приводу зазначених порушень звернувся до ЦВК,

 

 

Фото orainfo.com

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему