Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


03 Жовт 2012

Найгірші дороги в Черкаській, Тернопільській, Івано-Франківській і Чернівецькій областях

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

80 % опитаних українців найгіршими назвали дороги в Черкаській, Тернопільській, Івано-Франківській і Чернівецькій областях. Загалом 63% українських водіїв оцінюють стан автомобільних доріг в своєму місті як «поганий» - такі дані були отримані в ході опитування, проведеного AUTO.ria.ua.

29% опитаних вважають якість доріг задовільним, а ось «хорошими» або «відмінними» дороги назвали лише 8%.

За результатами опитування, найбільш задоволеними дорогами виявилися жителі Вінницької області. Так, більше чверті вінничан оцінюють їхній стан як «відмінний» або «гарний».

 

Також, в ході опитування було з'ясовано, що 84% українських водіїв готові користуватися платними автоcтрадами за умови того, що їх якість буде кращою, ніж у звичайних доріг. При цьому, 70% водіїв хотіли б платити не більше 0,25 грн за 1 км руху по такій дорозі.

Принципово користуватися платними дорогами відмовилися лише 16% респондентів.

Варто відзначити, що практично всі водії (96%) впевнені, що поточна якість дорожнього покриття негативно впливає на стан ходової частини автомобіля. У той же час, 68% опитаних зазначили, що через поганий стан дорожнього покриття у них навіть траплялися поломки автомобіля безпосередньо в дорозі.

Цікаво, що найчастіше ремонтні роботи як на головних, так і на другорядних вулицях свого міста помічають вінничани. А ось більшість водіїв з Івано-Франківська відзначили, що таких робіт протягом року вони не бачать практично ніколи.

В опитуванні взяли участь 15000 респондентів з усієї України.

 

 

Фото justdrive.ee

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему