Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


01 Жовт 2012

Підкуп виборців і махінації з виборчими комісіями

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Депутат Черкаської обласної ради Наталя Старікова заявила, що в Черкаській області в усіх виборчих округах відбувається підкуп виборців. Крім того, тотально зірване перше засідання дільничних виборчих комісій, яке мало відбутися 29 вересня. Це відбулося як через постійні маніпуляції із членами виборчих комісій та їх керівництвом, зокрема й спробою витіснити представників опозиції, а також масовими фальшивими заявами на членство в комісіях від маловідомих партій. Натомість у підкупі, окрім традиційних "продуктових пайків" задіюється роздача готівки, а також безкоштовний проїзд у транспорті.

Зокрема, Наталя Старікова заявила наступне:

 

- Хотілося б наголосити на непроведенні першого засідання членів ДВК та проведенні недемократичної, нечесної виборчої кампанії. Якщо ми минулого місяця говорили про підкуп виборців через пакунки з продуктами, про підкуп голів усіх рад, то сьогодні форми підкупу стають більш "ізощрьонними".

Підкуп виборців зафіксований майже на всіх округах. Немає сьогодні такого округу, де б не зафіксований підкуп. Є відео, подані в правоохоронні органи матеріали у вигляді звернень від депутатів, від суб'єктів виборчого процесу.

Це і Чорнобаївський округ, село Крутьки, де від кандидата в народні депутати приходили люди, давали по 150 гривень, брали копію паспорта і копію ідентифікаційного коду, обіцяли, що після виборів така ж сума буде виплачена. 

Така ж сама ситуація і в Уманському окрузі.Ще один метод - оплата проїзду в транспорті. Це зафіксовано і в Уманському окрузі. Ми подали звернення від кандидата в депутати... де він пише, що на території виборчого округу автобусами... з ініціативи та підтримки кандидата в одномандатному виборчому окрузі № 200 Яценка... відновлений щоденний рух автобусів на приміських маршрутах Уманського району... і запроваджений "безкоштовний день" для всіх маршрутів цього округу. Тобто це підкуп.

Так само роздаються кошти на всі заяви, які вони отримують... кандидати мільйонери-мільярдери...

 

 

Крім того, за словами депутатки, в Смілянському районі соцпрацівники-агітатори ходять по домівках і пропонують голосувати вдома, роздаючи медичні довідки. 

"Є і такі форми, як у Смілянському окрузі. Соцпрацівники ходять по домах, пропонують медичні довідки, які дають право не бути присутніми на виборчих дільницях. Потрібно тільки написати заяву на виборчу дільницю і буде скриньки принесена додому. Соцпрацівники є агітаторами, які скажуть, за кого потрібно проголосувати", повідомила пані Старікова.

 

Крім того, в Черкаській області зірване перше засідання ДВК.

"Я можу сказати сьогодні впевнено, що є стовідсотковий зрив по Черкаській області в проведенні першого засідання дільничних виборчих комісій. Мали провести його 29 вересня, а сьогодні - вже перше жовтня... Були виявлені члени комісії, які взагалі не писали заяви... Така заява може бути написана не власноручно, а тільки підписана особою. Це привело до того, що були виявлені заяви, написані одним почерком, однотипно надруковані і так далі" - заявила Наталя Старікова.

 

На її думку, дуже багато фактів порушення виборчого законодавства, а також масові виборчі маніпуляції свідчать про те, що чесних виборів і виборчої кампанії немає...

 

 

 

Фото urr.org.ua

 

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему