Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


26 Вер 2012

Вадим Решетняк спростовує причетність до хакерської атаки та свою судимість

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Мер Сміли Вадим Решетняк заявив НародUA, що він не має жодного відношення до хакерської атаки на "Провінцію", а інформація про його судимості - "чорнуха" від конкурентів по округу.

За словами міського голови Сміли Вадима Решетняка, конкуренти не знають, як знизити його рейтинг, тому роздають листівки та друкують матеріали про те, що він - вбивця, насильник, наркоман...

 

Власне, подаємо нашу розмову із Вадимом Решетняком.

 

- Да, там ще листи надходять, що я ізнасілував, убив... групове ізнасілованіє, потім козу насилував. Ну таке пишуть теж. То я даю такі коментарі: вбивця, насильник, космонавт, наркоман... і ще алкоголік. І ще листи вам можу передати та іншу чорнуху.

- Ви читали матеріал на цьому сайті чи ні?

- Ні, я не читаю такі сайти. Листівки такі постійно розносять. Це – чорнуха заказна. Конкурент по округу – Тимошенко – знає, хто буде переможець, і тому він бідкається, вже не знає, що робити. Підкупом вже, по 100 гривень роздає... Може вам базу даних надати, як його схема працює по підкупах?

А «Провінція» - це сайт Семиноги. Це кандидат іде теж. Він же його утримує, спонсує... Саме головне їм – підірвати рейтинг міського голови любими методами, любими способами. Бо в мене рейтинг дійсно у місті високий. Але народ не обдуриш. Народ сміється з цих їх листівок усіх.

- Тобто ви до хакерської атаки не маєте відношення? Зараз же сайт не працює.

- Сто год він мені снився... Ще й тепер можете написати, що я – хакер.

 

 

Фото smila.ck.ua

Поділіться з друзями: