Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


19 Вер 2012

У Черкасах презентують нову книгу Юрія Горліса-Горського

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Завтра, 20 вересня, у Черкасах презентують книгу Юрія Горліса-Горського «Ми ще повернемось!». До видання увійшли спогади, літературні твори, документи та листування.

Про це повідомляє прес-служба історичного клубу «Холодний Яр».

 

Юрій Горліс-Горський – автор знаменитих спогадів «Холодний Яр». І ось вийшла нова його книжка – «Ми ще повернемось!». Її упорядник Роман Коваль зібрав під однією палітуркою всі твори та спогади визначного письменника, більшість яких невідомі сучасному читачеві. Роман Коваль пропонує читачам такі твори видатного письменника-борця: «Великдень на сусідах», «До характеристики московського наїзду на Україну», «У ворожому таборі», «В казематах ҐПУ», «Отаман Хмара», «Їх прийшло дванадцять», «Ave, diktator!», «Колгосп над Інгулом», «Час вибиратися за кордон», «Подорожні зиґзаґи», «Печене порося (китайська легенда)», «Фінляндія. Країна скель і крицевих людей», «Донька Петлюри», а також «Тюремні поезії».

 

Окрім згаданих творів у книжці вміщено документи, які стосуються біографії Юрія Горліса-Горського (справжнє прізвище Городянин) у час перебування його в Армії Української Народної Республіки. Опубліковано й низку документів з особової справи письменника за 1939 рік, коли він перебував у Карпатській Україні, серед них і власноручний життєпис. Розшукала справу в Державному архіві Закарпатської області Ірина Гармасій. З-поміж іншого є й спогади про Юрія Горліса-Горського.

 

20 вересня о 18.00 в Черкаському академічному музично-драматичному театрі імені Тараса Шевченка відбудеться презентація книги. В заході візьмуть участь упорядник Роман Коваль, заслужений артист України - кобзар Тарас Силенко, соліст гурту «Рутенія» Гриць Лук’яненко, члени Історичного клубу «Холодний Яр».

 

Фото: cossackland.org.ua

Поділіться з друзями: