Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


18 Вер 2012

Любов Майборода пропонує всім опозиційним кандидатам у Черкасах об'єднатися

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Відома політична діячка і депутат Черкаської облради Любов Майборода пропонує всім опозиційним кандидатам об'єднатися і розпочати серйозні переговори та процес визначення єдиного спільного опозиційного кандидата, а не поливати інших брудом і висувати ультиматуми. Про це Любов Майборода повідомила НародUA після заяви Миколи Томенка про те, що всі опозиційні кандидати по мажоритарних округах Черкаської області повинні зняти свої кандидатури на користь представників "об'єднаної опозиції" навколо "Батьківщини" 

may

 

Депутат Черкаської обласної ради та кандидат в мажоритарному окрузі № 194 Черкас Любов Майборода першою запропонувала всім кандидатам виробити цивілізований демократичний механізм висунення єдиного опозиційного кандидата в окрузі. Натомість заяву Микола Томенка про зняття всіх кандидатів на користь "їхніх" на підставі сумнівних соціологічних досліджень пані Майборода назвала ультиматумом, який лише роз'єднує опозицію. 

 

Зокрема, Любов Майборода заявила наступне:

 

- Питання висунення об'єднаного кандидата від опозиційних кандидатів по 194 виборчому округу вважаю актуальним. Але важливо дослухатися до думки всіх кандидатів, які вважають себе опозиційними. Форма ультиматуму, що, наприклад, усі повинні зняти свою кандидатуру на користь Булатецького без усіляких обговорень і достатніх аргументів неприйнятна для демократичної країни і для цивілізованорго вирішення цього питання. На жаль, ми не спромоглися організувати справжній праймеріз до виборів і демократично обрати найдостойнішого кандидата від опозиції, як це роблять, скажімо, в Сполучених Штатах. Хоч я це і пропонувала. Тому на сьогоднішній день усім, хто вважає себе опозиційними кандидатами, варто було б домовитися і почати працювати разом. Потрібно провести об'єктивні соціологічні дослідження, щоб виявити найвпливовіших кандидатів, далі - послухати думку громадськості, авторитетних людей, інтелігенції... Тоді сісти за стіл переговорів і виробити принципи об'єднання, спільних дій і, можливо, зняття інших кандидатур на користь однієї. А хто це буде - чи Майборода, чи Трофімова, чи Булатецький, чи хтось інший - покаже майбутнє.

 

За словами пані Майбороди, Черкаси мають довести, що вміють вирішувати складні питання, об'єднувати людей заради інтересів народу, показавши таким чином приклад усій Україні.

 

"А форма ультиматуму заздалегідь приречена на поразку. Тому пану Миколі Томенку як досвідченому політику радила б виважено вирішувати такі питання, а не просто заявляти, що наш кандидат - найкращий, тому ви всі повинні зняти свої кандидатури. Це ж - не дитячий садочок...",  - сказала пані Майборода.

 

Політик заявила, що особисто запропонує усім кандидатам, які вважають себе опозиційними, об'єднатися:

- Я до цього готова і я особисто запропоную всім кандидатам в окрузі № 194 Черкас, хто вважає себе опозиційним, провести таку спільну роботу. Це і Володимир Мамалига, і Світлана Трофімова, і Леся Островська, і Петро Чернявський, і представник "Удару" Андрій Кондратенко, і Микола Булатецький.

 

Врешті, Любов Майборода підкреслила, що всі опозиційні політики разом несуть відповідальність за результати виборів і за те, щоб до Верховної Ради від Черкас не потрапив олігарх чи представник влади.

 

"Усі кандидати, які себе позиціонують як опозиційні, - всі несуть відповідальність за те, хто переможе в Черкасах. Це наша спільна відповідальність. І від нашого вміння поступитися один одному залежить те, чи будуть Черкаси представлені у Верховній Раді олігархами, чи все таки опозиційними депутатами" - зауважила пані Майборода.

 

Фото freegreatpicture.com

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему