Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


27 Серп 2012

Соціальні угоди з кандидатами в нардепи будуть тристоронніми - Тулуб

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Соціальні угоди крім кандидатів в нардепи та представників громади будуть також підписувати обласні можновладці.

Про це сьогодні під час прес-конференції заявив голова Черкаської облдержадміністрації Сергій Тулуб.

 

На його думку, соціальні угоди є надзвичайно ефективним механізмом.

 

«Це дає можливість громаді знайти механізм відповідальності того чи іншого кандидата, який у цій змішаній системі виборів проситься, щоб громада його підтримала. Але він повинен взяти на себе якісь зобов’язання про те, що він зробить. Коли в них буде такий соціальний контракт підписаний, і третьою стороною він буде підписаний керівництвом обласної влади. Тоді вже нехай приїде і прозвітує, якщо щось не буде виконуватися. Тому я вважаю, що це дуже ефективний механізм співпраці громади і кандидатів», - запевнив Сергій Тулуб.

 

Він також згадав про кандидата в нардепи від Партії регіонів Геннадія Бобова, який нібито уже почав заключати ці соціальні контракти.

 

«Він вперше ініціював те, щоб були підписані соціальні угоди між виробниками і сільськими радами про підтримку соціальних різних проектів. І саме він виступив з ідеєю, щоб це було 100 гривень з одного гектару. І він перший розпочав цю роботу. Він перший почав підписувати ці соціальні контракти з громадами. Він перший сьогодні перерахував кошти у ті сільські ради, де він заключив угоди в повному обсязі. Він вперше сьогодні опікується і займається конкретною соціальною підтримкою. І це не тільки тому, що він кандидат. Він цим почав займатися ще в минулому році», - зробив безкоштовну рекламу кандидатові Тулуб.

 

Наостанок губернатор наголосив, що його підтримали представники Партії регіонів.

 

«Сьогодні районні партійні організації, первинні партійні організації на своїх зібраннях приймають такі рішення і ініціюють підписання цих соціальних контрактів з усіма кандидатами, і це правильно. Це є рівень відповідальності за свої обіцянки», - підсумував Сергій Тулуб.

 

Фото НародUA

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему