Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


23 Серп 2012

Приходьте на фестиваль «Вголос»!

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Сьогодні в Черкасах з 11 до 22 години проходитиме фестиваль музики і поезії «Вголос». Місце проведення - площа ТРЦ «Хрещатик-Сіті».

Денний цикл фестивалю розрахований на дитячу аудиторію, вечірній – на дорослу. Почесним гостем фестивалю буде молодий український письменник Любко Дереш.

 

Урочисте відкриття денного циклу – об 11.00 на площі Хрещатик-сіті. Після цього діти зможуть взяти участь у квесті, різноманітних конкурсах, майстер-класах, психологічних тренінгах, зможуть власноруч розмалювати 10-метрове художнє панно на тему «Моя Батьківщина» та послухати концерт дитячих колективів.

 

О 15.00 відбудеться автограф-сесія Любка Дереша в магазині «Буквица», а о 15.30 – його підхід до преси. О 16.00 урочисто відкриє вечірній цикл фестивалю «Вголос» Любко Дереш. У вечірній програмі – виступи черкаських музичних гуртів, театральних труп та поетів з Черкас, Умані, Києва, а також літературні ворожіння та лотереї.

 

Організатори фестивалю - книжковий супермаркет «БУКВИЦА», соціально-музичний портал «SoundЧе», Черкаський осередок ВМГО «Фундація регіональних ініціатив». Фест відбувається за підтримки Управління культури департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради  в рамках заходів святкування Дня незалежності у місті Черкаси.

 

Фото: blogs.kcls.org

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему