Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


14 Серп 2012

Працівники мерії Черкас бояться спілкуватися із журналістами по телефону?

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Працівники мерії Черкас страждають телефонофобією і бояться спілкуватися із журналістами в телефонному режимі. Не всі і не завжди, але чим нижча посада, тим більше страху.

У цьому НародUA неодноразово переконувався на власному досвіді.

 

Перш за все, зазначимо, що якщо у журналіста немає номера мобільного телефону того чи іншого посадовця, а коментар треба взяти терміново, то це м’яко кажучи, проблема. Адже переважна більшість робочих телефонів, які вказані на сайті міської ради, не відповідають дійсності або ж просто не відповідають. Уже не кажучи про те, що офіційний портал мерії зазначає навпроти цих телефонів прізвища людей, котрі давно вже не обіймають подібні посади (як от Сергій Томіленко, що не має жодного відношення до відділу комунікацій та зв’язків з громадськістю).

 

Зрештою, завжди можна звернутися по допомогу до прес-служби, цілковито нівелювавши таким чином будь-які сподівання на ексклюзивність, адже вас обов’язково запитають, з якого питання ви хочете «допитати» того чи іншого посадовця, а потім, ще до того, як ви встигнете опрацювати отриману інформацію, прес-служба мерії уже розішле всім прес-релізи з цього питання. В іншому випадку, якщо ви все ж маєте час ходити по владних кабінетах, до вас «приставлять» конвой із працівника прес-служби, який старанно запише все, що вам повідомив посадовець, і знову ж таки, використає це для написання новини.

 

Але інколи журналістам щастить і вони таки отримують робочий чи мобільний номер телефону працівника мерії. Чим це закінчується? Завжди по-різному. Для прикладу – сьогодні ми спробували отримати бодай якусь інформацію про будинки по вулиці Гагаріна, 45  та Героїв Сталінграду, 14 у начальника управління житлово-комунального господарства Алли Грохольської. Як повідомив НародUA начальник департаменту житлово-комунального комплексу Олександр Риджанич, ремонтні роботи в цих будинках мали початися ще в червні. Проте під час останньої сесії депутат міської ради Віктор Білоусов заявив, що до нього зверталися мешканці будинку по вулиці Гагаріна, 45, які скаржилися, що роботи так і не почалися. Отже – просте питання від журналіста: «Чи почалися роботи?». І дуже непроста відповідь Алли Грохольської:

 

- Роботи, звичайно, проводяться, але інформацію журналістам по телефону ми не надаємо. Є у нас прес-центр Черкаської міської ради, звертайтеся туди, а потім приходьте з ними до нас.

 

- Вибачте, але ви зобов’язані надавати журналістові інформацію в усному чи письмовому вигляді або по телефону незалежно від присутності чи відсутності працівника прес-служби.

 

- Почнемо з того, що будинком по вулиці Гагаріна, 45 я не переймаюся. Це не мої повноваження. Але хто ви? Я по телефону не бачу, чи ви журналіст, чи ви пересічний мешканець, чи ви хто?

 

- А ви пересічним мешканцям не зобов’язані так само надавати інформацію?

 

- Зобов’язана. Я вам говорю, що я цим будинком не переймаюся по процедурних обов’язках. Це будинок ОСББ. Так, департамент переймається. Але не я. Переймається відділ з підтримки ОСББ у нас у департаменті, це їхні повноваження. По будинку по вулиці Героїв Сталінграду, 14 ведуться роботи, підрядник там працює. Коли почали виконувати роботи я не пам’ятаю – у нас більше 300 об’єктів, ви хочете, щоб я пам’ятала на кожному будинку?

 

- Аварійних у  Черкасах тільки два…

 

- Він не аварійний – ні один, ні другий. Його ніхто не визнавав аварійним. Є положення про визнання будинків аварійним. Якщо ведеться капітальний ремонт на будинку, це не значить, що він аварійний. А взагалі-то, зазвичай журналісти підходять і спілкуємося на місці. Тому я поспілкуюся із нашою прес-службою з цього приводу!

 

Враховуючи загрозливий тон останнього речення пані Алли Грохольської, ми щиро сподіваємося, що працівникам прес-служби мерії не виносять догани за те, що журналіст «в обхід» взяв коментар (чи то пак – спробував взяти коментар), інакше це буде дуже сумно. Про те, що три телефони відділу сприяння утворенню ОСББ, які вказані на сайті, не відповідають, ми скромно промовчимо.

 

Фото: pixmania.lu

Поділіться з друзями: