Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


06 Серп 2012

Тулуб про черкащан: кажуть одне, думають інше, а рішення приймуть правильне

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Черкаська обласна організація Партії регіонів готова до співпраці з партіями та громадськими організаціями заради чесних виборів.

Про це очільник партії і голова Черкаської облдержадміністрації Сергій Тулуб заявив сьогодні під час прес-конференції.

 

НародUA поцікавився у Сергія Тулуба, чи буде Партія регіонів співпрацювати із рухом «Чесно». У відповідь посадовець почав запевняти, що партійці мають лише одну мету – проведення чесних виборів.

 

«Мета та ж сама – чесність, чесність, і ще раз чесність. Тому така робота зараз проводиться, і я думаю, найближчим часом ми зберемося – ми проводимо зараз переговори з деякими політичними партіями і громадськими організаціями, з якими ми зберемося і заключимо таку угоду», - запевнив Сергій Тулуб.

 

На наше уточнююче питання щодо того, що керівник черкаського майданчика руху «Чесно» неодноразово заявляв, що звертався до Партії регіонів, проте звернення було проігнороване, губернатор відповів, що він один, а звернень багато:

 

«Я не знаю. Ви знаєте, всі кажуть, що мене зверталися. Мільйон триста тисяч осіб - і всі кажуть, що звертаються. Дійсно, я продивлявся десь пошту і щось було, але якби це було офіційно, а то може так хтось через когось передавав. Але ми офіційно на засіданні політичної ради обласної організації Партії регіонів, а також на партійній конференції (це є в рішенні партійної конференції, тому це все відкрито, доступно), ми показали свої наміри. Ми найперші, хто зацікавлений у тому, щоб вибори пройшли чесно», - сказав Сергій Тулуб.

 

Говорячи про те, що виборців не так просто ошукати, він кинув камінець у город партії «Україна –вперед».

 

«Малюють тисячу євро зарплати. Це для тих, хто не знає, що це таке. Скільки це треба випустити сьогодні продукції, щоб був такий внутрішній валовий продукт. Треба збільшити обсяг внутрішнього валового продукту в чотири рази. Спитайте в економістів, вони вам розкажуть. Люди все розуміють… Черкащани дуже мудрі. Вони кажуть одне, думають зовсім інше, а рішення приймуть правильне», - підсумував Сергій Тулуб. 

 

Фото НародUA

Поділіться з друзями: