Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


05 Серп 2012

Біля музичного фонтану з’явився рояль «Черкащина»

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

У сквері за Будинком Рад з’явився рояль «Черкащина».

Як розповів НародUA директор комунального підприємства «Дирекція парків» Олександр Радуцький, каркас роялю виготовили на «Темпі», а обшивали його композитом скульптори, які зараз беруть участь у фестивалі «Живий камінь».

 

«Ідея встановити рояль виникла ще тоді, коли встановлювався музичний фонтан. Там же іде музичний супровід від комп’ютера, то ми й подумали, чому б нам не зробити, щоб це була жива музика, і не встановити рояль. Тепер залежно від мелодії б’є струмінь води. Зроблено так, що всередині є електропіаніно. На вихідних там будуть грати музиканти, а стояти рояль буде до осені. Потім ми його приберемо, а навесні знову встановимо», - розповів Олександр Радуцький.

 

Він також сказав, що рояль «Черкащина» навряд чи буде уподібнюватися до свого «побратима», який стоїть у Києві. Як відомо, київський рояль прикрашають вазони з червоними петуніями. Натомість, окрасою «Черкащини» може стати зовсім інша деталь.  

 

«Подивимося, може ящірку покладемо, чого нам повторюватися? Дизайнери саме розробили для «Дирекції парків» таку альпійську гірку (можна побачити, як під’їжджати від парку «Перемога» до нашого офісу). Там велика ящірка, а внизу наш логотип. Хочемо в кожному парку встановити, бо ящірка, до речі, дуже гарна», - запевнив Олександр Радуцький.

 

Щоб встановити рояль, витратили близько 35 тисяч гривень.

 

Фото НародUA

Поділіться з друзями: