Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


31 Лип 2012

Тулуб давав вказівку відновити кримінальну справу по зіпсованих турнікетах?

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Голова Черкаської облдержадміністрації Сергій Тулуб давав вказівку правоохоронцям відновити кримінальну справу за фактом псування турнікетів у будівлі мерії Черкас під час мітингу воїнів-інтернаціоналістів 14 березня цього року.

Про це сьогодні під час прес-конференції заявив депутат Черкаської міської ради Микола Булатецький, якого звинувачували у псуванні турнікетів.

 

«Після усіх цих подій відновлюють справу по турнікетах. Відповідально заявляю – із внутрішніх, силових структур є інформація, що дав конкретну вказівку Тулуб. Причому, зробив це публічно. На нараді. Каже: «Та посадіть його, скільки він тут мені буде..». І я думав, що справу поновлять. Прокуратура більше місяця мовчала. А тоді звертається до суду і зазначає, що суддя був у Тальному у відрядженні (уявіть собі!), і тому не міг звернутися із апеляцією до суду. Але на засідання в суд приходить інший суддя. У системі правоохоронних органів залишаються абсолютно нормальні люди - свідомі, патріотичні, порядні і чесні. Я знав, що стоїть питання на контролі Генеральної прокуратури, Тулуб дав вказівку і суддя має прийняти рішення. А суддя не прийняв рішення. І я йому безмежно вдячний», - сказав Микола Булатецький.

 

Нагадаємо, що даючи інтерв’ю для НародUA, Булатецький зізнався, що під час судового засідання не стримався і поцілував суддю у лоба.

 

«Попередню кримінальну справу по турнікетах суд закрив із п’ятої спроби. Коли суддя прочитав вирок, я спочатку не міг повірити і попросив його прочитати ще раз. Він прочитав. Я підійшов до нього і поцілував у лоб», - сказав Микола Булатецький.

 

Фото з офіційного порталу Черкаської міської ради

Поділіться з друзями: