Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


31 Лип 2012

Ігор Єресько сам не хотів потрапити у прохідну частину списку?

Читайте більше в рубриці Політика
 

Нардеп Ігор Єресько опинився на 157 місці у списку кандидатів у народні депутати від Об’єднаної опозиції. Проте він нібито сам не хотів потрапляти у так звану прохідну частину списку.

Принаймні, у цьому журналістів запевнив опозиційний кандидат-мажоритарник Микола Булатецький, відповідаючи на запитання НародUA.  

 

«На мій погляд, Ігор Єресько – винятково порядна людина. Таких людей дуже мало. І винятково порядним людям дуже складно в житті. Я бачив, що у Ігоря Єреська був певний момент – він лікувався, і я бачив його психологічний стан, він був дещо знервований. І він припинив активну політичну діяльність, принаймні, в межах Черкащини. Я з ним двічі пересікався у Харкові на підтримку Юлі, і ми з ним так щиро говорили, він казав, що в нього немає претензій, бо він бачив, що якщо буде потрапляти, то буде потрапляти в останню частину списку. А на моє питання, чи не має він бажання іти по мажоритарці, він сказав, що не має. Тому я думаю, що це Ігор Єресько сам прийняв таке рішення», - запевнив Микола Булатецький.

 

Тим часом, очільник Черкаської обласної організації політичної партії «За Україну» Віталій Коваль вважає, що в Єреська ще будуть шанси стати нардепом.

 

«Зараз не можна говорити про прохідну і непрохідну частину списку. Приклад Володимира Іваненка, який зайшов 153 по БЮТу, і Наталі Горбенко, яка остання теж десь 150 зайшла, говорить про те, що коли восени 2012 році переможе опозиція, і вони будуть творити свій уряд, є потенційна можливість, що 35-40 людей перейдуть працювати в уряд, а отже список посунеться, і Ігор Єресько стане народним депутатом», - зауважив Віталій Коваль.

 

Фото: radiosvoboda.org

Поділіться з друзями: