Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


27 Лип 2012

Партії змушені розриватися між «розумними» і «красивими» - експерт

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Під час формування списків кандидатів у депутати політичні партії змушені розриватися між «розумними» і «красивими».

Про це в коментарі газеті «День» заявив заступник голови Черкаської обласної організації Комітету виборців України Сергій Пасічник.

 

За його словами, вплинути на те, як формуватимуться списки, досить важко.

 

«Адже, крім внутрішньопартійного, немає жодного іншого механізму, який би це регулював. Остання спроба — «Чеснометр». Насправді найбільше діють різні групи впливу, які існують у самих партіях. Якщо говорити про партію влади, то, гадаю, питання щодо того, хто потрапить до списків, вирішуватимуть скоріше фінансовими чи ресурсними вливаннями в бюджет кампанії, ніж урахуванням інтересів виборців. В опозиції ситуація схожа, тому що там є кілька партій, які об’єдналися, і кожна з них максимально хоче провести своїх людей. Як показує практика, багатьом відомим старим опозиціонерам поставили ультиматум, мовляв, до списку вас не беруть, ідіть на округ і працюйте», - розповів Сергій Пасічник.

 

Він також наголосив на головній дилемі партій.

 

«З одного боку, їм треба залучити людей, які не продалися, бо вони хочуть якось впливати на ситуацію в майбутньому парламенті, а з другого — треба залучати людей, які могли б якось фінансувати кампанію. Тому змушені розриватися між «розумними» і «красивими». В інших партій ситуація схожа. Ті, які мають шанс пройти до парламенту («Свобода», «УДАР», комуністи тощо), очевидно, розуміють, що їм треба когось, хто фінансуватиме кампанію, а з другого боку, треба продемонструвати виборцям, що є люди, які уособлюють ідеологічний складник цієї партії, показати нові обличчя», - підсумував Сергій Пасічник.

 

Читайте також Правила виборчої гри від Сергія Пасічника

 

Фото НародUA

Поділіться з друзями: