Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


25 Лип 2012

Суддя Андрій Бурлака зволікає з видачею вироку у справі розбещення дівчинки?

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Попри те, що з дня останнього судового засідання у справі розбещення 6-річної дівчинки минуло ось уже 15 днів, суддя Придніпровського районного суду міста Черкас Андрій Бурлака досі не видав захисникам дівчинки та її офіційним представникам вирок суду.

Про це НародUA повідомила юристка центру «Ла Страда-Україна» Тамара Бугаєць.

 

«Суддя сказав рішення по телефону, а потім сказав – приходьте в понеділок за текстом. Законний представник позивача – дідусь дівчинки – не зміг прийти у понеділок і прийшов у вівторок. Суддя йому сказав, що «у нас така система, що ви приходите в понеділок, замовляєте рішення і в четвер вам його видадуть, тому приходьте в наступний понеділок і в наступний четвер ви отримаєте рішення». Така схема там справді діє, але не по відношенню до даної категорії справ. Дідусь прийшов у п’ятницю, суддя сказав, що рішення ще немає і порадив прийти у понеділок. А в понеділок виявилося, що рішення є, «але по технічних причинах не можу вам його надати, приходьте завтра». Коли дідусь прийшов у вівторок, 25 липня, суддя сказав, що «вибачайте, ще два дні і буде рішення», - розповіла Тамара Бугаєць.

 

За її словами, проблема в тому, що спливає термін (15 днів), коли можна подати апеляцію. 

 

«Ми її подали, але не знаємо наскільки це дієво без вироку. А якщо пропустимо строки, то потім буде дуже складно їх відновлювати. Якщо 10 липня було останнє судове засідання, 13 липня він повідомив суть рішення у телефонному режимі… На практиці судді пишуть рішення не більше, ніж три дні. Сьогодні вже 25 число. З моменту останнього судового засідання минуло 15 днів, а якщо виносилося рішення 13 липня, то 12 днів», - зазначила Тамара Бугаєць.

 

Вона також зауважила, що ані в її практиці, ані в практиці її колег нічого подібного ніколи не траплялося.

 

«Мені дуже хочеться почитати рішення суду, до чого апелюватиме суддя і що він покладе в основу свого рішення. Ситуація дуже нетипова. Я пишу заяву за заявою із проханням надати копію вироку, але все безрезультатно. За моєю інформацією, з понеділка суддя має йти у відпустку. Якщо до того часу нам не нададуть рішення, будемо подавати скаргу у Державну судову адміністрацію і голові Придніпровського районного суду міста Черкас», - наголосила Тамара Бугаєць.

 

Нагадаємо, що суддя Андрій Бурлака в телефонному режимі оголосив вирок, зазначивши, що він виніс 5 років позбавлення волі для чоловіка, якого обвинувачували у розбещенні 6-річної дівчинки, але дав три роки відстрочки. Також обвинувачений має сплатити 20 тисяч гривень моральної компенсації із заявлених 100 тисяч.

 

Андрій Бурлака - суддя Придніпровського районного суду міста Черкаси. Це його перший термін перебування на посаді професійного судді (перший термін триває 5 років). «А якщо його знову переоберуть суддею на наступний термін, то він фактично пожиттєво буде суддею. За умови, якщо його не позбавлять такого права, і якщо він не звільниться за власним бажанням», - пояснила Тамара Бугаєць.

 

Фото: franuk.com

Поділіться з друзями: