Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


23 Лип 2012

Прокуратура Черкас відмовила Ігорю Сичову в порушенні кримінальної справи

Читайте більше в рубриці Соціум
 

Якщо правоохоронці зламали комусь руку під час мітингу – це не підстава для порушення кримінальної справи. Так вважають у прокуратурі Черкас.

Як розповів сьогодні під час прес-конференції очільник об’єднаної опозиції Черкаської області Леонід Даценко, днями Ігор Сичов отримав відповідь від прокуратури міста Черкаси. Нагадаємо, що правоохоронці 6 липня, під час знесення мовного наметового містечка, зламали Сичову руку.

 

«Ми вам роздали медичну виписку щодо поламаної руки нашого колеги Ігоря Сичова. Руку йому зламали під час акції, там чітко написаний клінічний діагноз – закритий косий перелом четвертої п’ястної кістки лівої кисті зі зміщенням уламків. Проте, коли Ігор Сичов звернувся до прокуратури міста Черкас з проханням порушити кримінальну справу за фактом перевищення працівниками міліції своїх службових повноважень, то йому було відмовлено», - розповів Леонід Даценко.

 

За його словами, у «відписці» міської прокуратури йдеться, що «проведена перевірка, за результатами якої винесено постанову про відмову в порушенні кримінальної справи на підставі п. 2 ст. 6 КПК України за ознаками злочину, передбаченого ст.ст. 364, 365 Кримінального кодексу України». Документ підписаний першим заступником прокурора міста Черкаси, старший радник юстиції Юрій Заплотинський.

 

«Це означає, що під час акцій можна відривати голову, можна відривати руку і ніяких кримінальних справ, ніяких дій щодо встановлення законності наша прокуратура і наші правоохоронні органи не будуть проводити», - підсумував Леонід Даценко.

 

 

 Фото НародUA

Поділіться з друзями: