Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


21 Лип 2012

Віталій Масненко вважає, що Тулуб вводить в оману черкащан

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Голова Черкаської облдержадміністрації Сергій Тулуб вводить в оману черкащан, коли говорить про особливості «мовного» закону.

Про це під час прес-конференції заявив професор Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Віталій Масненко.

 

«Мене дивує позиція Сергія Тулуба, який стверджує, що закон не підважує статус державної мови. Мовляв, хто про це говорить, той не читав закону. Думаю, що обласний очільник вводить в оману мешканців Черкащини, коли це стверджує. І мені здається, що нинішнім можновладцям варто схаменутися в цьому питанні, не продовжувати ескалацію напруження, яке виникло в українському суспільстві з прийняттям мовного закону», - наголосив Віталій Масненко.

 

Він також нагадав, що Черкаська міська рада з третьої спроби прийняла звернення до Президента з приводу мовного закону, але воно було «вироблене так, щоб нікого не образити».

 

«Тоді як немає реакції на це обласної ради та обласних посадовців. Я думаю, що має бути така реакція, враховуючи загрозу цілісності України, яку несе цей закон. І не зважаючи на те, що вони намагаються дотримуватися партійної дисципліни, здоровий глузд має брати гору. Тобто, ті спекуляції, які виникають по мовному питанню, повинні бути зупинені. Бо якщо ми не зробимо цього, то справді існує загроза, що Україна опиниться в стані розколу, і цей розкол буде поглиблюватися», - сказав Віталій Масненко.

 

Нагадаємо, що обласна організація Партії регіонів оприлюднила звернення до черкащан з приводу «мовного» закону. Коментар голови Черкаської облдержадміністрації Сергія Тулуба з цього приводу, який був розміщений на офіційному порталі ОДА, був майже ідентичний зверненню регіоналів.

 

Поділіться з друзями: