Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


20 Лип 2012

У Черкасах суд заборонив проведення політичних акцій в центрі міста

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Черкаський окружний адміністративний суд заборонив з 16 липня до 10 вересня проводити будь-які політичні акції на Соборній площі в центрі Черкас. Постанова була прийнята 13 липня о 19 годині 25 хвилин. Але надіслали її об’єднаній опозиції рівно через сім днів – 20 липня. І все тому, що після прийняття постанови є сім днів на її оскарження, тож тепер цю постанову оскаржити вже не можна.

Судді, які відзначилися і винесли таке рішення – Петро Паламар (уже відомий своїм рішенням щодо знесення наметового містечка 6 липня), Василь Коваленко та головуючий Сергій Кульчицький.

 

Як розповів НародUA лідер об’єднаної опозиції Черкащини Леонід Даценко, заборону на проведення будь-яких політичних акцій отримали відразу сім партій – «Батьківщина», «Свобода», «Українська народна молодь», Демократичний альянс, Партія регіонів, Комуністична партія України, Народна партія.

 

«Влада зрозуміла, що опозиція із Соборного майдану не піде, а буде проводити там акції, і тому вони вирішили піти шляхом заборон, який вже випробовували протягом минулого року, коли на будь-яку заявку від опозиції вони подавали через годину-дві заявку від Партії регіонів, паралельно міська рада в особі секретаря Віктора Горкуна (бо мер не хотів у це вплутуватися) писала заборону на проведення акції. Ще перед виборами, як ми бачили, там ставили футбольний майданчик на Соборному майдані. Сьогодні вони зробили кільканадцять заявок від різних партій, а паралельно подали прохання Облспоживспілки, що вони запускають постійно діючий ярмарок, ідучи на зустріч людям, які нібито просять перетворити площу на торговицю. Тобто, влада використовує адміністративні важелі для того, щоб не дозволити опозиції проводити акції на Соборній площі», - заявив Леонід Даценко.

 

За його словами, найближча акція опозиції запланована на середу, 25 липня. За попередньою інформацією, відбудеться вона на площі біля драмтеатру.

 

«Я не виключаю, що за день до цього знайдеться рішення обласної ради річної давності, що в цей час там теж треба провести якусь акцію «Останній сніп» чи «Рідна моя калина» чи «Рідний мій Шевченко». Ми раді, що ми таким чином підштовхуємо владу, щоб вона щось намагалася робити ніби для людей. Бо ті люди, які приїздили з районів, і яких сто років не запрошували ні на які виставки, вони були щасливі, що влада про них згадала і вони могли показати свої вироби, своє вміння і свої таланти просто перед Будинком Рад у Черкасах», - зауважив Леонід Даценко.

 

На його думку, попри те, що подібні рішення судів про заборону проведення акцій є абсурдними, їх не варто ігнорувати.

 

«Не хочеться збурювати людей і кидати їх під кийки міліціянтів. Але ці ігри доведуть до того, що прості люди без партій та опозиційних лідерів самі вийдуть на площу», - підсумував Леонід Даценко.

 

 Фото: oiu.com.ua

Поділіться з друзями: