Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


17 Лип 2012

У Шевченківському заповіднику незаконно торгують шашликами?

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

У Каневі на території нижнього парку Шевченківського Національного заповідника встановили торговий кіоск.

Про те, чи законним є його розміщення, дізнавався депутат Канівської міської ради Юрій Гамалій.

 

Він повідомив НародUA, що спрямував інформаційні запити щодо законності розміщення кіоску генеральному директору заповідника Василю Коломійцю, а також Канівському міжрайонному раднику юстиції Олександру Кожушку та головному державному санітарному лікарю Канівського району Анатолію Пласі.

 

«Справа в тому, що ще 15 липня 2008 року Господарський суд Черкаської області, а 26 березня 2009 року і Верховний суд України на підставі ненадання дозволу адміністрацією Заповідника на встановлення торгового кіоску (шатра) підприємцю Тетяні Казанцевій на території нижнього парку заповідника «...приватного підприємця Казанцеву Тетяну Луківну звільнити, привести в придатний до використання стан ... самовільно зайняту ділянку розташовану на території нижнього парку заповідника біля автомобільної стоянки». Але в цьому році на території нижнього парку заповідника знову функціонує торговий кіоск Казанцевої, до речі без належних санітарних норм: підведеної води, підведеної електроенергії, а отже холодильника, туалету. І це при тому, що у даному торгівельному кіоску готують та реалізують вироби з м’яса – шашлики!», - розповів Юрій Гамалій.

 

Як виявилося, адміністрація заповідника жодних дозволів пані Казанцевій не надавала. Більше того, головний державний санітарний лікар Канівського району Анатолій Плаха, відповідаючи на інформаційний запит депутата, зокрема, запевнив, що приготування та реалізація шашликів та інших харчових продуктів у даному павільйоні не погоджувалася із держсанепідслужбою району, а влітку минулого року фахівці перевірили цей об’єкт та виявили порушення санітарних норм.

 

«Тоді було винесено постанову про заборону експлуатації павільйону. Тетяна Казанцева від підпису відмовилася, діяльність торговельної точки не призупинила, тому нами 21 липня 2011 року було направлено матеріали до Канівської міжрайонної прокуратури для вирішення даного питання. Відповідь про прокурорське реагування нам не надіслано», - пояснив Анатолій Плаха.

 

Фото: fotokanal.com

Поділіться з друзями: