Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


16 Лип 2012

Тулуб запевняє, що до кінця року в Черкасах відремонтують міст через Дніпро

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Міст, який сполучає лівий та правий береги Дніпра на ділянці Кременчуцького водосховища в районі Черкас, таки відремонтують.

Якщо вірити голові Черкаської облдержадміністрації Сергію Тулубу, ця знаменна подія має відбутися до кінця цього року.

 

Принаймні, губернатор стверджує, що поспілкувався із головою Державної служби автомобільних доріг України Володимиром Демішканом, і дізнався, що фінансування робіт буде відбуватися за рахунок державного бюджету.

 

«Проект реконструкції мосту зараз розробляє компанія  «Союзтрансекспорт», яка стала переможцем тендеру. Вони обіцяють зробити цей проект до кінця серпня, потім відбудеться експертиза і затвердження. І ми вбачаємо, що десь у четвертому кварталі цього року розпочнеться фінансування цих робіт. Паралельно почали виконувати геодезичні роботи, уже витрачено десь біля 2 мільйонів гривень на цей  проект», - розповів Сергій Тулуб.

 

Також він наголосив, що під час виконання робіт рух транспорту перекривати не будуть, а всі роботи ймовірно будуть закінчені уже до кінця цього року.

 

Нагадаємо, що косметичний ремонт дорожнього покриття мосту через Дніпро востаннє проводився навесні 2009 року. Тоді міст був перекритий упродовж трьох тижнів.

 

Фото: uk.wikipedia.org

Поділіться з друзями: