Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


12 Лип 2012

Черкаський «Удар» вимагає відставки Дернового, Лісового та Тулуба

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Черкаська обласна організація партії «Удар» Віталія Кличка приєднається до сьогоднішньої акції «Україна без Януковича, Черкащина без Тулуба».

Про це йдеться у повідомленні обласного осередку партії «Удар».

 

«Протест проти прийняття мовного закону переростає у боротьбу проти чинної влади, яка за допомогою правоохоронців, силою розігнала мирну акцію черкащан на Соборній площі Черкас 6 липня, під час якої було затримано нашого однопартійця Ярослава Нищика. Людей б'ють, топчуть, ламають їм руки. Тому ми разом із іншими опозиційними партіями вимагаємо вимагаємо відставки начальника УМВС України у Черкаській області Валерія Дернового, який дав, на нашу думку, злочинний наказ, прокурора Черкаської області Миколи Лісового, який нічого не робить аби покарати винних та голову Черкаської облдержадміністрації Сергія Тулуба, за мовчазної згоди якого, а можливо і прямих вказівок, діє міліція і прокуратура», − наголосив голова Черкаської обласної організації партії «Удар» Віталій Іляшенко.

 

Нагадаємо, що сьогодні о 18 годині на Соборній площі Черкас відбудеться акція протесту «Україна без Януковича, Черкащина без Тулуба». Вона завершиться пішою ходою від Соборної площі до управління МВС України у Черкаській області.

 

Фото НародUA

Поділіться з друзями: