Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


11 Лип 2012

Любов Майборода просить Валерія Дернового оприлюднити прізвища винуватців знесення наметового містечка

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Депутатка Черкаської обласної ради Любов Майборода звернулася до начальника Управління МВС України в Черкаській області з проханням оприлюднити прізвища усіх посадовців та правоохоронців, які причетні до знесення «мовного» наметового містечка на Соборній площі Черкас.

«У зв'язку з чисельними зверненнями виборців з приводу подій на Соборній площі 06.- 08.07.2012, відповідно до ст. 13 закону України «Про статус депутатів місцевих рад», закону «Про доступ до публічної інформації» прошу надати інформацію:

 

1.Прізвище, ім'я, по-батькові, посада  особи, яка звернулась 06.07.2012 до управління УМВС України по Черкаській області з приводу силового вирішення  питання про заборону проведення безстрокової акції ВО «Свобода» відповідно до Постанови Черкаського окружного адміністративного суду від 05.07.2012 по справі № 2а/2370/2391/2012.

2. Прізвище, ім'я, по-батькові, посада особи, яка відповідала за проведення операції міліції по виконанню Постанови Черкаського окружного адміністративного суду від 05.07.2012 по справі № 2а/2370/2391/2012.

3.Пояснення з приводу виведення працівників міліції на Соборну площу 06.07.2012; ксерокопії нормативних документів та рішень, на підставі яких проводились дії по знесенню наметів та  притягнення до відповідальності учасників акції на Соборній площі», - йдеться у зверненні депутатки.

 

Любов Майборода попросила надати відповідь на запит до 16 липня, надіславши її у секретаріат обласної ради на її ім'я.

 

«Вважаю  дії працівників міліції під час проведення акції 6 липня на Соборній площі  неадекватними. Тому мною буде проведене депутатське розслідування і дана оцінка діяльності виконавчих структур, про що громадськість буде проінформована», - запевнила НародUA Любов Майборода.

 

Поділіться з друзями: