Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


11 Лип 2012

Черкаська міськрада втретє спробує звернутися до нардепів з приводу мовного закону

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Завтра, 12 липня, Черкаська міська рада втретє спробує звернутися до народних депутатів України з приводу недоцільності прийняття мовного закону, попри те, що парламент уже проголосував за згаданий закон.

Під час сесії міської ради передостаннім галузевим питанням, яке розглянуть депутати, вказано питання «Про звернення депутатів Черкаської міської ради до народних депутатів України з приводу прийняття Верховною Радою України в першому читанні законопроекту «Про засади мовної політики».

 

Цікаво, що проект підготував бютівець Святослав Вовкодав, а відділ загально-правових питань уже встиг внести зауваження, що «не зазначено норму закону, яка відносить дане питання до відання міської ради (ст.25 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні)».

 

Нагадаємо, що депутати Черкаської міської ради двічі уже намагалися звернутися до Верховної Ради з приводу мовного закону, проте для цього їм не вистачило голосів. Цього разу міський голова Черкас висловив упевненість, що депутати таки проголосують. Щоправда, він пропонував звертатися не до парламенту, а відразу до Президента.

 

«У Верховній Раді йшов пінг-понг між опозицією і владою. Одні говорили про необхідність прийняття закону. Інші – навпаки. Але при цьому опозиція давала можливість владі голосувати за цей закон. Сьогодні вже рішення прийняте. Мова йде про суто юридичні моменти, про можливість застосування закону. До Верховної Ради я не вважаю за доцільне звертатися, тому що там усі ці сценарії були розмальовані і розписані задовго до голосування», - сказав Сергій Одарич.

 

Колаж НародUA

Поділіться з друзями: