Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


09 Лип 2012

Серед агітаторів ПР біля наметового містечка впізнали "комунальників", які нищили намети

Читайте більше в рубриці Резонанс
 

15 агітаційних наметів Партії регіонів на Соборній площі з'явилися з вказівки керівництва Черкаської ОДА. І будь-які питання з приводу акції потрібно задавати Сергій Тулубу та його заступникам. Про це НародUA заявив молодий чоловік, який керував акцією регіоналів. Однак він відмовився представлятися і публічно розповідати про те, чому біля наметового містечка, де протестують проти мовного закону, з'явилися агітнамети Партії регіонів. "Не хочу" - пояснив свою "таємничість" представник ПР, порадивши зайти в ОДА, адже "в держави немає вихідних". Те, що регіонали стоять на Соборній площі, звідки жорстко "викинули" протестантів-опозиціонерів, він пояснив тим, що в них є дозвіл на акцію тут, а в опозиції, як він категорично й агресивно доводив, не було. Мовляв, "можна все написать на заборе, в том числе и х...", але дозволу насправді, як запевняв регіонал, ніхто протестантам не давав. Натомість регіоналам можна офіційно проводити акції на Соборній площі.

Водночас серед молоді, яка встановлювала намети ПР біля невеличкого "табору" протестантів, а потім "контролювала" роздачу дівчатками матеріалів про "соціальні ініціативи" Сергія Тулуба й періодично збиралася на "наради", дехто з учасників протестів упізнав так званих "комунальників" в зеленій уніформі. Тих, "комунальників", які під прикриттям спецпідрозділу міліції 6 липня ламали "мовні" намети і били самих протестувальників.

 

IMGP7819

IMGP7819

IMGP7819

"Головний" регіонал (ліворуч) під час акції ПР на Соборній площі не захотів представлятися, радячи зайти в ОДА і все дізнатися про акцію від керівництва облдержадміністрації

 

 

Зокрема, їх впізнав і представник "Удару" Ярослав Нищик, якого 6 липня також били, а потім повезли в наркодиспансер та міліцію.

Також серед регіоналів дехто впізнав і представників "Білого лотосу".

 

Дівчата, які роздавали матеріали про "будівництво нової Черкащини", були небагатослівними. 

Однак деякі хлопці розповіли, що вони з черкаського училища, і відверто сказали, що їм подзвонили й запропонували заробити гроші. 

 

Крім того, на Соборній площі біля наметів ПР і протестуючих проти мовного закону прогулювалися деякі люди, навколо яких весь час виникали конфлікти.

Так, особливо відзначався один чоловік, який розповідав, що він був "кантужений" у війні і що він "смотрящій № 16" , а також говорив про УНСО, самбо і так далі. Періодично він висловлювався нецензурно як про "протестантів", так і про Партію регіонів, розкидав сміття і так далі.

Цікаво, що представники ПР принесли камеру на штативі і записували "промови" цього чоловіка. Крім того, "головний" від регіоналів, який відмовився НародUA представлятися і давати офіційні коментарі, періодично підходив до протестувальників і висловлював претензії з приводу поведінки цього чоловіка.

Складалося враження, що цей сценарій наче був підготовлений заздалегідь.

 

Однак до серйозних конфліктів, на щастя, не дійшло.

Врешті, виконуючий обов'язки голови Черкаської обласної організації ВО "Свобода" Юрій Ботнар, який тривалий час у цей день "чергував" у наметовому містечку, повідомив НародUA, що вони вирішили не робити якихось масових акцій. За словами Юрія Ботнара, "свободівці" разом з іншими організаціями та партіями і далі будуть протестувати проти ухвалення мовного закону і загалом проти антиукраїнської політики влади, проте масових акцій поки організовувати в Черкасах не будуть.

 

IMGP7819

 

"Наразі ми залишаємо той же формат протестів, але поступово розширюємо засоби. Ідемо в народ... На Соборному майдані ми і далі продовжуємо акцію "Україна без Януковича". Будемо організовувати акції в різних частинах Черкас. Плануємо і пікетування міліції з вимогою серйозно розслідувати і притягнути до відповідальності тих міліціонерів, які вчинили неправомірні дії 6 липня, коли побили пікетувальників наметового містечка" - заявив Юрій Ботнар.

 

Поділіться з друзями: