Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


09 Лип 2012

У Черкасах спалили прапор Партії регіонів - ВІДЕО

Читайте більше в рубриці Політика
 

Як повідомляв НародUA, увечері 8 липня молоді черкаські патріоти спалили прапор Партії регіонів, протестуючи проти ухвалення мовного закону Ківалова-Колесніченка. Спочатку молоді люди вирізали з партійного прапора ПР національну символіку - синьо-жовту карту держави з написом "України". Зрештою, під українські народні пісні молодь спалила прапор регіоналів.  Патріоти вигукували "Україна понад усе", "Слава Україні"-"Героям слава", "Слава нації"-"Смерть ворогам". НародUA, як і обіцяв, викладає відео з події.

 

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.

 

У зв'язку з можливими переслідуваннями хлопців НародUA дещо "прикрив" обличчя учасників акції. Адже влада вже порушувала кримінальну справу проти невідомих, які випорожнилися на прапор ПР в Житомирській області.

Фотозвіт з події читайте в матеріалі "Черкаські патріоти, протестуючи проти мовного закону, спалили прапор Партії регіонів".

Крім того, про події в наметовому містечку 8 липня читайте також в матеріалі НародUA "На мовному «Майдані» Черкас з'явилося 15 наметів Партії регіонів (ФОТО)".

Поділіться з друзями: