Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


08 Лип 2012

Черкаські патріоти, протестуючи проти мовного закону, спалили прапор Партії регіонів

Читайте більше в рубриці Резонанс
 

Ввечері 8 липня 2012 року патріотична молодь у центрі Черкас, на центральній вулиці міста - бульварі Шевченка - в знак протесту проти політики влади, в тому числі й брутального та антизаконного ухвалення парламентом закону "Про засади державної мовної політики", спалила прапор Партії регіонів.

 

IMGP7826

 

Спершу молоді черкаські патріоти вирізали з партійного прапора Партії регіонів національну символіку, тобто синьо-жовту карту України. Відтак під патріотичні пісні молодь спалила прапор, вигукуючи "Україна понад усе" та "Слава Україні"-"Героям слава". 

 

IMGP7833

 

IMGP7843

 

IMGP7851

 

IMGP7853

 

IMGP7860

 

IMGP7863

 

Врешті, залишки прапора молоді люди, щоб не смітити на вулиці, викинули в смітник.

 

IMGP7874

 

IMGP7875

 

Так черкаські патріоти реагують на політику владної Партії регіонів, яка, на їх думку, знищує подібним чином усі демократичні цінності, свободи та права людей в Україні.

 

Як повідомили нам черкаські правозахисники, спалення партійної символіки не є злочином. Однак, за їх словами, в Україні за нинішньої влади є прецеденти, коли після випорожнення на прапор Партії регіонів у Житомирській області порушили кримінальну справу. Тому, щоб молодь не постраждала від подібних дій влади, ми закрили очі активістів чорними квадратами. 

 

Відео з події НародUA дивіться тут - "У Черкасах спалили прапор Партії регіонів - ВІДЕО".

 

Про події 8 липня в протестному наметовому містечку Черкас читайте тут - "На мовному «Майдані» Черкас з'явилося 15 наметів Партії регіонів (ФОТО)".

Поділіться з друзями: