Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


06 Лип 2012

Черкащани поєднають святкування Івана Купала із протестом проти мовного закону

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Купальські пісні та стрибання через вогнище вкупі з протестом проти недолугого мовного закону - так розвиватимуться події на Соборній площі Черкас. Там таки будуть святкувати Івана Купала. Водночас наметове містечко, яке правоохоронці хотіли знести, перенесли і воно зараз знаходиться з лівого боку площі.

Учасники мовного протесту запропонували прибрати з Соборної площі тільки два намети ВО «Свобода», оскільки саме ця партія, як ми вже повідомляли, подавала заявку на облаштування наметового містечка. Врешті всі намети (а їх було шість крім наметів «Свободи») перенесли вліво для того, щоб на площі змогли встановити сцену для святкування Івана Купала.

 

Зараз туди вже заїхала вантажівка, з якої вивантажують необхідний інвентар.

 

Тим часом, як повідомилала прес-секретар об'єднаної опозиції Тетяна Воронцова, представники громадської організації «Українська народна молодь» відразу занесли до Черкаського міськвиконкому заявку на проведення нової акції, і цю заявку на диво швидко зареєстрували.

 

Очевидно, «диво» пов'язане зі ставленням мера Черкас Сергія Одарича до мовного закону, який він назвав «маразматичним» і заявив, що на втілення в життя подібних ініціатив у міському бюджеті немає коштів.

 

Згідно із заявкою, у акції протесту можуть брати участь усі охочі громадські організації та політичні партії.

 

Фото: pda.privet.ru

Поділіться з друзями: