Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


06 Лип 2012

Наметове містечко в Черкасах хочуть знести

Читайте більше в рубриці Резонанс
 

Наметове містечко на центральній, Соборній, площі Черкас, встановлене ввечері 4 липня 2012 року на знак протесту проти скандального мовного закону Ківалова-Колесніченка, обласна влада намагається знести. Про це НародUA повідомила речник "Ради опозиційних сил Черкащини" Тетяна Воронцова. За її словами, ще ввечері 5 липня до наметового містечка почали підтягувати міліцію. А о 22-й годині в Черкаському окружному адміністративному суді нібито почалося засідання суду, який мав ухвалити рішення про демонтаж наметового містечка. Зараз, як заявила Тетяна Воронцова, біля готелю "Черкаси" збирається міліція та судові виконавці, котрі, очевидно, спробують вручити представникам наметового містечка рішення суду, а також демонтувати намети. Крім того, біля ОДА стоїть автобус з артистами, яких привезли для святкування на Соборній площі Івана Купала.

Вночі в Черкаській ОДА, за словами представників опозиції, активно працювали. Так, близько другої ночі 6 липня до представників наметового містечка, за словами Тетяни Воронцової, приходив заступник голови Черкаської ОДА Едуард Івакін, який вимагав добровільно залишити площу. Як стверджують опозиціонери, пан Івакін навіть заявляв, що такої площі як Соборна в Черкасах не існує, тому акція опозиції не може бути проведена за цією адресою. 

 

Зокрема, Тетяна Воронцова повідомила НародUA наступне:

 

- Десь о пів на другу ночі до нас виходив Івакін, який "по-доброму" намагався пояснити, що в Черкасах немає Соборної площі, і тому наметове містечко знаходиться не за цією адресою, яка вказана у заявці. Він навіть якісь документи показував із кадастру... Він пояснив, що тут мають відбуватися заходи до Івана Купала. 

Зараз під готелем знаходяться працівники міліції та судові виконавці. Як ми з'ясували, вони хочуть вручити якийсь припис і, вочевидь, будуть зносити наметове містечко, тому що біля ОДА вже стоїть автобус із артистами та всім реквізитом. Вони це все розвантажують. Я передбачаю, що зносити наметове містечко таки будуть. Вочевидь, рішення суду вони вже мають. 

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему