Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


02 Лип 2012

Світлофори в Черкасах нарешті запрацюють

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Мерія Черкас і державне підприємство «Черкаси-Інформресурси» нарешті порозумілися, тож є надія, що невдовзі світлофори в місті запрацюють у звичному режимі.

Принаймні, у цьому журналістів запевнив міський голова Черкас Сергій Одарич.

 

«У середу, 27 червня, МВС і його підприємство «Черкаси-Інформресурси» нарешті підписали ту угоду, яку ми вже півроку просили їх підписати. Ідеться про спільне утримання об'єктів благоустрою – світлофорів. Тобто, починаючи з 27 червня Черкаська міська рада отримала нарешті можливість проводити фінансування робіт по утриманню світлофорних об'єктів. До цього таких юридичних підстав не було. Світлофори лишаються на балансі державного підприємства «Черкасиінформресурси», це державна власність, а міська рада взяла на себе функції обслуговування. Тобто, оплати електроенергії і поточного ремонту цих світлофорних об'єктів», - пояснив Сергій Одарич.

 

За його словами, міська рада надаватиме кошти переможцеві тендеру, який виконуватиме роботи з обслуговування світлофорів.

 

Нагадаємо, що в Черкасах виник світлофорний колапс через непорозуміння між державним підприємством МВС України «Черкаси-Інформресурси» та мерією Черкас

 

Фото: wallpapers.ssdn.ru

Поділіться з друзями: