Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


30 Черв 2012

«Сокіл» та «Свобода» провели на Черкащині турнір зі стрільби

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Тальнівський осередок ВМГО «Сокіл» за підтримки районної організації ВО «Свобода» провели у Тальному на Черкащині турнір серед молоді зі стрільби з пневматичних гвинтівок. Турнір був присвячений 126-й річниці з дня народження повстанського отамана Петра Дерещука – місцевого діяча Української національної революції 1917-1920 років.

У змаганнях, що відбулися 29 червня, узяли участь понад два десятки учасників. У влучності змагались юнаки та дівчата від 14 до 17 років. За результатами стрільб переможцем турніру стала Ірина Замулянець, призерами – Костянтин Буцмак та Владислав Швець. Переможців було нагороджено грамотами та призами.

 

Організатори турніру вирішили зробити турнір імені отамана Петра Дерещука щорічним. Таким чином, відтепер на Тальнівщині «Сокіл» та «Свобода», окрім турнірів з волейболу серед молоді, проводитимуть на одне традиційне спортивне змагання більше.

 

 tur2

 

«усі, хто тут зібрався сьогодні, всі, хто взяв участь у мирному, спортивному змаганні зі стрільби, є гідними нащадками українських Героїв та продовжувачами їхньої святої справи – справи боротьби за українську Україну, за Україну без пана і холопа, за Україну, в якій право українців жити щасливо і заможно у своїй країні буде недоторканним. Ми мусимо пам’ятати – лише навчившись влучно стріляти, лише стаючи сильнішими, ми можемо насправді наблизити українську перемогу, яка стане крапкою в одвічній суперечці українців із прийшлими зайдами та внутрішніми хрунями за своє право на соціальну та національну справедливість у своїй країні», - наголосив голова Тальнівської районної організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Віталій Шуляк.

 

Інформація  та фото надані прес-службою Тальнівської районної організації ВО «Свобода»

Поділіться з друзями: