Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


21 Черв 2012

У Черкасах люди з інвалідністю два дні чекають на замовлене таксі

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Для того, щоб скористатися послугами таксі, людям із інвалідністю в Черкасах потрібно зробити замовлення заздалегідь. Тобто, за два дні до поїздки.

Про це під час прес-конференції повідомила черкащанка Оксана Котенко.

 

«Якщо раніше потрібно було за день зателефонувати, то вчора я спробувала замовити, а мені вже сказали, що треба замовляти за два дні до поїздки», - розповіла Оксана Котенко.

 

У свою чергу, президент Наддніпрянського фонду Анна Харченко, яка була ініціаторкою створення інва-таксі, зізналася, що не користується його послугами.

 

«Я була ініціатором ідеї створення інва-таксі, воно в будь-якому разі необхідне, навіть коли буде достатня кількість одиниць транспорту із низькою підлогою. Адже не всі форми інвалідності дозволяють пересуватися на відстані саме громадським транспортом, тому таксі повинне бути у будь-якому разі. Але я пропонувала, щоб були обладнані кілька машин звичайного таксі терміналами, щоб можна було за 50 % вартості користуватися. Проте для цього потрібно було домовлятися із приватними підприємцями. Якщо чесно, то я послугами інва-таксі не користуюся, бо мені потрібно, щоб машина приїхала вже через десять хвилин. І оскільки я по роботі їжджу кілька разів на день, то я не можу замовляти таксі за два дні наперед», - розповіла Анна Харченко.

 

За її словами, для того, щоб проект «Інва-таксі» працював ефективно, потрібно, щоб послуги людям із інвалідністю надавали щонайменше два автомобілі.

 

Нагадаємо, що з лютого в Черкасах працює спеціально обладнаний автомобіль-таксі для людей із інвалідністю.  

 

Фото: rada.cherkassy.ua

 

Поділіться з друзями: