Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


19 Черв 2012

"Черкасигаз" поки не збирається давати газ мешканцям по вул. Толстого, 49

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

На засіданні виконкому Черкаської міської ради 19 червня розглядалося питання відсутності в Черкасах газопостачання по вул. Толстого, 49. Як заявив директор департаменту житлово-комунального комплексу Олександр Риджанич, газ у мешканців відсутній через те, що ВАТ "Черкасигаз" здійснює "планову заміну підземних газових труб". Утім, він не зміг відповісти на питання в. о. мера Черкас Віктора Беззубенка, чи перерахує "Черкасигаз" вартість за спожитий енергоносій для мешканців будинку у відповідний період.

З іншого боку, НародUA спробував дізнатися подробиці в "Черкасигазі". Після кількох дзвінків, посилань до "головних майстрів" і "майстрів" та інформування про те, що хтось пішов у відпустку, а хтось - у відрядженні, НародUA, врешті, запропонували звернутися до, як його представили, майстра служби внутрішньобудинкового газового обладнання Миколи Ропота.

Спершу Микола Ропот на прохання дати коментар з приводу ситуації на Толстого, 49 почав кричати "При чому тут "Черкасигаз" до журналістів?!" Відтак гнівно заявив, що мешканці будинку не отримають газ до тих пір, поки в "Черкасигазу" не буде стовідсоткового доступу до газового обладнання мешканців. За словами Миколи Ропота, сьогодні в будинку відключені від газопостачання "10 стояків" через самовільне втручання мешканців в газову систему. Зокрема, як стверджує Микола Ропот, мешканці будинку по вул. Толстого, 49 "самовільно встановлюють газове обладнання", в тому числі газові колонки.

Як повідомив представник "Черкасигазу", в будинку без відповідних дозволів, тобто незаконно, встановлено вісім газових колонок, а мешканці не дозволяють "Черкасигазу" перевірити обладнання.

Тому поки, за словами Миколи Ропота, "Черкасигаз" не збирається відновлювати газопостачання в зазначених "десяти стояках" будинку по вул. Толстого, 49.

 

 

Фото informe21.com

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему