Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


18 Черв 2012

У Черкасах будівництво соціального житла заросло амброзією

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Територія, де відбувається будівництво котеджів у мікрорайоні «Яблуневий», заросла амброзією. Більше того – там лежать купи сміття.

Про це під час ранкової наради повідомила заступниця міського голови Черкас Людмила Зарічна.

 

За її словами, черкащани цікавляться будиночками, приходять на них дивитися, але прилегла територія перебуває у незадовільному стані.

 

«Амброзію треба терміново покосити, бо скоро вже  тих будиночків не видно буде», - зазначила Людмила Зарічна.

 

У свою чергу в.о. міського голови Віктор Беззубенко сказав, що «Черкасиінвестбуд» не впорається без сторонньої допомоги, адже там потрібно вивезти щонайменше 30 машин сміття, тож треба звертатися до інших комунальних підприємств.

 

Нагадаємо, що будиночки у Яблуневому розпочали будувати наприкінці минулого року. За два місяці було збудовано два будинки різної площі. У них зможуть проживати три родини. Цього року «Черкасиінвестбуд» планує завершити оздоблювальні роботи, встановити сантехніку. Щоправда, це житло буде суто демонстраційним, його не продаватимуть. Натомість, там поселять людей тільки за умови, що хтось постійно перебуватиме у будинку і в будь-який момент зможе продемонструвати його відвідувачам.

 

«Кожна людина матиме змогу подивитися, що там є. Ми плануємо туди поселити людей з головною умовою – що з 10 до 18 години має хтось бути там присутній. Є такі собі шоу-руми у багатоповерхових будівлях. Я бачив це у будинку по вулиці Героїв Дніпра. За кордоном це часто використовують. У мене навіть знайомий є, який займається організацією таких шоу-румів у багатоповерхівках в Америці. Так і ми плануємо запросити людей, які виявлять бажання там мешкати. Але їм треба буде меблі свої завозити. Головна наша умова – дати можливість нашим співробітникам привозити людей і показувати ці будиночки, бо є багато питань до якості будівель», - пояснив керівник комунального підприємства «Черкасиінвестбуд» Денис Жмаєв під час своєї прес-конференції.

 

Фото: vsapravda.info

Поділіться з друзями: