Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


15 Черв 2012

Черкаські депутати: за розвиток української чи проти... СПИСОК

Читайте більше в рубриці Політика
 

НародUA подає офіційні результати поіменного голосування депутатів Черкаської міськради на сесії 14 червня, коли народні обранці вдруге відмовилися вносити до порядку денного звернення до Верховної Ради України з приводу неконституційності законопроекту «Про засади державної мовної політики». 

За пропозицією депутата Черкаської міськради Максима Булатецького голосування відбувалося в поіменному режимі. 19 депутатів (переважно представників Партії регіонів та Партії вільних демократів) утрималися. За те, щоб таким чином вплинути на депутатів Верховної Ради і не допустити ухвалення закону, який по суті ліквідовує номінальний статус української мови як державної та розколює суспільство, проголосувало 25 депутатів.

 

За внесення в порядок денний мовного питання голосували переважно опозиціонери. Втім, «за» проголосували й деякі представники «більшості». Були й такі депутати, які вийшли під час голосування. Зрештою, результати голосування викликали навіть суперечки серед однопартійців, зокрема в Партії вільних демократів. Так, як повідомляв НародUA, Ніна Набокіна, заявила, що вона, на відміну від опозиціонерів, є «щирою українкою», але не голосувала, тому що це - не компетенція міської ради. Натомість однопартієць Ніни Набокіної Нарек Казарян відповів, що такі заяви - нонсенс.

 

Зрештою, подаємо результати голосування.

 

Депутати Черкаської міськради фактично підтримали поглиблення конфронтації в суспільстві?

 

Ці депутати Черкаської міської ради не голосували за внесення до порядку звернення до Верховної Ради України з метою не допустити ухвалення законопроекту про мови, який розколює Україну і певним чином зупиняє подальший розвиток української мови.

 

Акопян Армен Размікович

Вільні демократи

Народився 1981 року, у м. Сарни, Рівненської області. Мати працювала економістом, батько – залишив сім’ю, коли Арменові було лише 3 роки. Закінчив “Київський політехнічний інститут” (теплоенергетичний факультет). У 2001 році почав працювати у супермаркеті “BILLA”, а в 2004 році – став стажером у гіпермаркеті будматеріалів “Епіцентр”. У 2008 році очолив черкаський "Епіцентр".

 

Ананьєв Денис Юрійович

Партія регіонів

Народився З0 квітня 1977 року у Черкасах.
Освіта вища: з 1994 по 1999 рік навчався у Черкаському інженерно-технологічному інституті на фінансово-економічному факультеті, спеціальність: «Фінанси». Працював в "Укрсоцбанку" та "Брокбізнесбанку". З 2009 і донині – заступник директора ПП «ЧСУ-140».

 

Більда Андрій Олександрович

Вільні демократи

Народився 1974 року в російському місті Челябінськ. В 1991 – 1996 роках навчався за спеціальністю „Фізична культура” на факультеті фізичної культури в Черкаському державному університеті імені Богдана Хмельницького. Протягом 1997 – 1998 років працював відеооператором на телерадіокомпанії „ВІККА”. У 1993 році став майстром спорту з тріатлону, у 1996-му – майстром спорту з морського багатоборства.
З 2008 року працює тренером-викладачем із тріатлону в Черкаській спортивній школі „Олімп”.
За інформацією, розміщеною на сайті Черкаської міськради, досі очолює Черкаську обласну організацію політичної партії „УДАР Віталія Кличка”. Є радником міського голови Черкас Сергія Одарича. За попередньою інформацією, може балотуватися до ВР у 2012 році.

 

Валовий Ігор Петрович

Партія регіонів

Народився 8 січня 1963р. у Львові. У 1985 році закінчив лікувальний факультет Львівського державного медичного інституту. З  2008р. працює на посаді завідувача поліклініки Черкаської обласної лікарні. Вважає, що працівники Черкаського міськвиконкому йдуть на пенсію по інвалідності, бо в них тяжка робота.

 

Ван Євген Леонідович

Вільні демократи

Народився в Черкасах 1961 року в сім’ї робітників. У 1987 році після демобілізації прийшов на роботу до Черкаського міського зоопарку. З 2007 року очолює Черкаський зоопарк. До речі, цьогоріч зоопарк отримав майже на 350 тисяч гривень більше, ніж у минулому році. Так, якщо у 2011 році з міського бюджету було виділено 1 млн 360 тисяч, то в цьому році – 1 млн 340 тисяч гривень. А бюджетом розвитку - 955 тисяч гривень.

 

Горкун Віктор Іванович

Партія регіонів

Народився 20 квітня 1962 року в станиці Канівській Канівського району Краснодарського краю (Росія). З 1983 по 1988 рік навчався у Київському автомобільно-дорожньому інституті. 1979 – 1980 рр. – різноробочий, а потім водій Канівської автобази "Кубанькооптранс"... Із 2006 року по листопад 2010 року – заступник голови правління ВАТ "Черкаське автотранспортне підприємство 17127". У лютому цього року прокуратура Черкаської області передала до суду справу про суміщення посад Віктором Горкуном, запідозривши його у корупції

 

Гудзенко Володимир Вікторович

Партія регіонів

Народився 7 листопада 1964 року в Черкасах.  З 1983 по 1989р. навчався у Черкаській філії Київського політехнічного інституту за спеціальністю інженер-механік. Працював на "Азоті", потім - на "Темпі". З 2003 року - директор Черкаського комунального підприємства «Гарант–Медікал», з 2010-го – директор ТОВ «Хелсі плюс». Нещодавно саме це підприємство стало переможцем у конкурсі на право оренди об'єкту міської комунальної власності, що знаходиться в центрі міста.

 

Єзерський Костянтин Валерійович

Удар Віталія Кличка

Народився  9 березня 1976 року в м. Києві. В 1998 році закінчив Українсько-фінський інститут менеджменту та бізнесу по спеціальності “Правове забезпечення діяльності підприємств”. З 1999 року – приватний підприємець, з грудня 2003 року по вересень 2008 року – директор  ПП “НЕБОСХОД”. З вересня 2008 року по жовтень 2010 – генеральний директор комунального підприємства „Поділ-благоустрій”. Голова Черкаської міської організації партії УДАР. 

 

Кудактін Сергій Вікторович

Удар Віталія Кличка

Народився 19 вересня 1982 року в Черкасах, у сім`ї інженерів. 1999-2004 р.р. – навчався в Черкаському державному університеті ім. Б. Хмельницького за спеціальністю «Історія». 2007-2010 р.р. – навчався в Академії державного управління при Президентові України за спеціальністю «Державне управління». З 2004 по теперішній час працює в різних комерційних структурах і громадських організаціях міста. З 2000 по 2010 роки – член партії ВО «Батьківщина». 

 

Куклін Олег Володимирович

Партія регіонів

Народився 18 січня 1961р. у м. Шяуляй  (Литва). У 1984 році закінчив Ризький технічний університет (Латвія) за спеціальністю «Технологія машинобудування», кваліфікація – інженер. У 1998 році  закінчив Академію економіки м. Лейпциг (ФРН) за спеціальністю «Економіка та управління освітою», кваліфікація – менеджер. З 2000 р.  –   директор Черкаського державного бізнес-коледжу Міністерства освіти та науки України. З 2001 року – доцент кафедри економічної теорії Черкаського національного університету ім. Б.Хмельницького (за сумісництвом).

 

Кучер Петро Семенович

Партія регіонів

Народився 13 травня 1952 року в селі Турія Новомиргородського району Кіровоградської області. З 1978 по 1984 р. навчався у Київському автомобільно-дорожньому інституті. З 2006 року – голова правління відкритого акціонерного товариства "Черкаське автотранспортне підприємство 17127".

 

Ліходькін Олег Олексійович

Вільні демократи

Народився 1972 року в Києві. 1995 року закінчив "Київський політехнічний інститут". Працював у банках, потім - на черкаському "ДОКу", згодом - на "Темпі". У 2008 році створив і очолив підприємство „Міський інформаційно-розрахунковий центр”, якого потім звинувачували у "крадіжці" бази даних "Мажару" і в не зовсім чесному "перехопленні" розрахунків за комунальні платежі за сприяння Сергія Одарича. Очолює депутатську групу Вільних демократів у Черкаській міській раді. На початку квітня цього року оголосив можливих кандидатів від партії, які балотуватимуться до Верховної Ради. З-поміж них фігурувало і прізвище міського голови Черкас. 

 

Мельников Ігор Петрович

Партія регіонів

Народився 5 жовтня 1967 року у Черкасах. З 1988 по 1993 рік навчався у Київському державному педагогічному інституті ім. М. П. Драгоманова (вчитель історії). З 1993 року займається підприємницькою діяльністю. З грудня 2002 року  – співзасновник та почесний президент спортивного клубу з боротьби дзюдо «Сакура».

 

Мирза Микола Олександрович

Вільні демократи

Народився 1958 року в селі Франківка Чорнобаївського району в сім’ї будівельника та доярки. Розпочинав кар'єру завідувачем Дахнівського будинку культури. У 90-ті пішов у бізнес. У 2001 році як співзасновник ТОВ „Кінолюкс” узяв в оренду кінотеатр „Салют”... За попередньою інформацією, у 2012 році буде балотуватися до ВР. 

 

Набокіна Ніна Андріївна

Вільні демократи

Народилася 1951 року в селі Красенівка Чорнобаївського району Черкаської області. Закінчила заочне відділення Черкаського технікуму електрофікації. Працювала на "Темпі". Сьогодні - голова наглядової ради ВАТ „Темп”. 

 

Отрешко  Сергій  Володимирович

Партія регіонів

Народився 11 жовтня  1972 року у м. Черкаси. У 1998р. закінчив Черкаський інститут управління бізнесом за спеціальністю «Економіка підприємства». З 2002 р. – директор Черкаської філії АТ “БРОКБІЗНЕСБАНК”. Очолює Черкаську міську партійну організацію Партії регіонів. 

 

Сисоєва Ольга Валеріївна

Партія регіонів

Наймолодша депутатка у Черкаській міськраді. Народилася 18 вересня 1989 року у м. Черкаси. З 2006 року навчається у Черкаському національному університеті імені Б. Хмельницького за спеціальністю «Українська мова і література та англійська мова». Працювала "адміністратором" в приватній фірмі та журналісткою. Віднедавна очолює Палац  молоді у Черкасах.

 

Тищенко Ігор Юрійович

Партія регіонів

Народився 6 лютого 1965 року в смт. Олександрівка Кіровоградської області. У 1986 році закінчив Черкаське пожежно-технічне училище МВС СРСР. У 1992 році - Вищу інженерну пожежно-технічну школу МВС РФ (м. Москва). Лютий 2008 р. — закінчив Національну академію державного управління при Президентові України. 2005 – 2006 р.р.  — заступник міського голови м. Черкаси Анатолія Волошина. З 12 січня 2011 року перебуває на посаді проректора з навчальної та методичної роботи Академії пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля МНС України. 

 

Ткаченко Сергій Володимирович

Вільні демократи

Біографії пана Ткаченка немає на сайті міськради. Відомо лише, що він народився 29 квітня 1970 року, має середню освіту, а його дружина є власником садового центру "Сад мрій", який виграв тендер на озеленення кількох вулиць і площ Черкас. Нещодавно змушений був доводити, що не має жодного відношення до озеленення Долини троянд

 

 

Депутати, які підтримали звернення до Верховної Ради про захист української мови та унеможливлення подальшого розколу суспільства:

 

 

Баймурза Бакашев, Максим Булатецький, Микола Булатецький, Валерій Вишиваний, Святослав Вовкодав, Валерій Воротник, Станіслав Головін, Роман Діскант, Микола Добровольський, Денис Жмаєв, Нарек Казарян, Ігор Кіта, Наталія Коваленко, Анатолій Коверський, Валентин Кузьоменський, Борис Лебедцов, Роман Макуха, Володимир Мамалига, Олександр Савенко, Валентина Слуцька, Олег Стадник, Володимир Томенко, Володимир Шабанов, Ольга Швець та Володимир Шиятий.

 

 

Для колажу використані фото НародUA та фото з офіційного сайту Черкаської міської ради

 

Поділіться з друзями: