Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


14 Черв 2012

У Черкасах заборонили продавати кавуни

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Мерію Черкас «штурмують» торговці кавунами. Адже виконком прийняв рішення відмовити їм у дозволі на продаж кавунів. Мотивували тим, що торговці облаштовують точки продажу на газонах, витоптують їх та залишають після себе чимало сміття.

За словами в.о. міського голови Черкас Віктор Беззубенка, торговці не погодилися із таким рішенням виконкому і зараз «штурмують» мерію.

 

«Вони написали звернення. Просять надати місця не на газонах, а на асфальті. А також говорять про те, чи впорається наша муніципальна інспекція, якщо усі, кому відмовили, вийдуть і будуть займатися стихійною торгівлею. Я особисто із супермаркету тягнути кавуни не хочу. Щоправда, зараз перебрався у приватний сектор і маю автомобіль, але коли жив на Героїв Дніпра, то купляв тільки в тому випадку, якщо десь близько біля будинку продавали», - розповів Віктор Беззубенко.

 

Він також дав доручення департаменту архітектури, будівництва та землеустрою запропонувати на наступне засідання виконкому місця, де можна було б здійснювати відповідну торгівлю.

 

«На магістралях не потрібно. Я проти того, щоб кавуни на дорогу котилися. Краще, якщо це буде в районних кварталах, де є скупчення населення. Але торгівля має відбуватися цивілізовано», - наголосив Віктор Беззубенко.

 

За його словами, підприємці, яким відмовили, хотіли встановити по місту 54 точки з торгівлі кавунами.

 

Фото: sovettebe.ru

Поділіться з друзями: