Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


13 Черв 2012

Людмила Зарічна офіційно приступила до виконання обов'язків заступниці мера Черкас

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Сьогодні під час ранкової наради у Черкаському міськвиконкомі в.о. міського голови Черкас Віктор Беззубенко повідомив, що Людмила Зарічна офіційно стала заступницею мера.

Як відомо, Людмилу Зарічну мер Черкас Сергій Одарич представив під час сесії міської ради 10 травня. Тоді ж її призначення затвердили депутати.

 

Тим часом, в ефірі телеканалу «Вікка» мер розповів, що Людмила Зарічна не могла приступити до виконання обов'язків через закон, який вступив у дію з 1 січня цього року:

 

«Відтепер людину можна призначати по кілька років. Таке враження, що держава ставиться до людини, як до злочинця. Я не проти того, щоб відбувалися перевірки, але це вже занадто. Перед тим, як призначати когось на посаду, потрібно написати чимало запитів у Міністерство освіти, отримати підтвердження тому, що людина має вищу освіту, і навіть надсилати запити у поліклініки, де ця людина лікувалася! Ми 4,5 місяці призначали директора одного з департаментів!», - розповів Сергій Одарич.

 

Він також повідомив, що в міській раді чекали на відповіді з Міністерства освіти.

 

Нагадаємо, що раніше Людмила Зарічна працювала на посаді мера міста Цюрупинська. У Черкасах вона опікується питаннями житлово-комунального господарства (утримання будинків, тепло- та водопостачання, тверді побутові відходи, благоустрій тощо). Також Людмила Зарічна візьме на себе кураторство муніципальної інспекції.

 

Фото НародUA

Поділіться з друзями: