Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


12 Черв 2012

У Черкасах порушників правил поведінки на воді рятуватимуть за гроші

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Платні послуги рятувальників будуть поширюватися тільки на злісних порушників, які ігноруватимуть правила поведінки на воді і будуть запливати за буйки.

Про це в коментарі НародUА заявив директор комунального підприємства «Черкаська міська аварійно-рятувальна служба» Віктор Шевченко.

 

«Є тарифікація по наданню платних послуг. Наприклад, на приватних пляжах вартість послуги залежить від потужності моторного човна і коливається від 6 до 8 тисяч гривень за місяць за присутність одного посту на пляжі. Наші пости обслуговують «Бочку», «Рів'єру» і «Митницю». Виходячи із цих тарифів пости будуть працювати із власниками пляжів. А що стосується штрафів і надання платної допомоги, то якщо буде випадок, що нам доведеться виходити на Дніпро і когось рятувати не в зоні, установленій нашими буями, то ми будемо прораховувати, скільки це буде коштувати. Це питання, яке залежить від свідомості людей. Бо були такі випадки, коли витягали зимою, людина на берег виходила, і ми її не могли догнати», - розповів Віктор Шевченко.

 

За його словами, кожен такий випадок треба розглядати індивідуально. Адже на вартість порятунку впливають різні фактори.

 

«Якщо нам скажуть, що десь за островом якийсь човен, ми відразу виїдемо, а потім порахуємо. Якщо виїдуть дві людини і за годину доправлять до берега тих, хто потребував допомоги, то порахуємо заробітну плату цих працівників за виконану роботу, скільки бензину було використано, скільки часу пішло на порятунок. Бо сьогодні я можу надати цю послугу за 20 хвилин, а можу за півтори години, поки доберуся до потрібного місця. Все буде прораховуватися в індивідуальному порядку. Це може бути 300 гривень, а може бути і 1300 гривень. Що ж стосується людей, які потраплять у біду на пляжі, то ми зобов'язані їм надавати допомогу. Якщо ж хтось запливає на буї, то відразу рятувальний пост попереджає, що тут не можна плавати, і щоб повернулися в зону, де можна купатися», - наголосив Віктор Шевченко.

 

Він також пояснив, що брати плату за порятунок будуть тільки у злісних порушників.

 

«Ми ж обслуговуємо комунальні пляжі. Фактично нас утримує громада міста. Ми живемо за рахунок платників податків. То що ж тепер, людина заплатила податки, а потім коли вона тоне, нам підпливати до неї, і перш ніж рятувати, запитувати: «Шановна, у вас гроші є чи немає, тоді я вас буду рятувати чи не рятувати?». Звісно, якщо людина порушує правила поведінки на воді, запливає на матраці куди не слід, то тут уже інша справа. Тож штрафи будуть встановлюватися для злісних порушників, а якщо людина купається у зоні, яка огороджена буйками, і в неї, не дай Бог судоми, вона починає тонути, то що – їй ще й гроші платити за те, що ми її рятуватимемо?! Звісно, ні», - підсумував Віктор Шевченко.

 

Водночас, він сказав, що тривають консультації із департаментом житлово-комунального господарства Черкаського міськвиконкому щодо встановлення розмірів штрафів для людей, які порушують правила поведінки на воді, і яких потім доводиться рятувати.

 

Нагадаємо, що раніше міський голова Черкас Сергій Одарич заявляв, що «тонути в Черкасах має бути дорого».

 

Фото: torange.ru

Поділіться з друзями: