Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


07 Черв 2012

Канівських вчителів активно агітують вступати в Партію регіонів?

Читайте більше в рубриці Політика
 

Учителів усіх шкіл Канева збирали, щоб розповісти про "заслуги" партії влади, тобто Партії регіонів, і агітувати за вступ у ПР. Як виявилося, "зустріч" із освітянами Канева 5 червня проводив заступник голови черкаської обласної організації ПР та депутат обласної ради Юрій Лега. Про це НародUA повідомили учасники зібрання, а також депутат Канівської міськради Юрій Гамалій. Депутат разом із колегою-депутатом Олександром Скориною підготували відповідний запит до секретаря Канівської міськради та канівського міжрайонного прокурора з приводу перевірки і визначення законності подібних заходів. Крім того, вчителі Канева активно обговорюють цю "гарячу тему" на інтернет-форумах, зокрема й на kaniv.net.

Один із вчителів канівської школи, який не захотів розголошувати свого прізвища, заявив НародUA наступне:

 

- По-перше, ми їхали на це зібрання і не знали чого. Нам, учителям, про це сказав директор. Коли зібралися люди, то сказали, що це буде зустріч із заступником голови обласного осередку Партії регіонів і ректором черкаського інституту.

Директор станції юних туристів Тетяна Дорошенко його представила спочатку. Він розказав, яка це хороша партія. І сказав: «Якщо хочете – вступайте». Хвилин десять говорив. Тоді взяла слово директор станції і говорила: «Давайте, вступайте… Ми створюємо освітянську міську організацію Партії регіонів. Якщо хочете вступити – звертайтеся до мене». Але я не бачив, щоб до неї хтось звертався. Усі з іронічною посмішкою вийшли. Осіб до 70 було вчителів – ті, хто ще у відпустку не пішов. У школах Канева взагалі мало людей із Партії регіонів. Потім ми зрозуміли, що збирали нас для того, щоб розказати, яка Партія регіонів хороша і агітувати нас вступити в цю партію. Тетяна Дорошенко, видно, захотіла «пропіаритись» і показати, що вона активно працює на партію.

 

Інший учасник цього зібрання в коментарі НародUA теж підтвердив виступ "Юрія Григоровича з ЧДТУ", який говорив про "досягнення Партії регіонів".

 

- Відбулася зустріч із представником обласного керівництва Партії регіонів. Нам представили його ректором ЧДТУ Юрієм Григоровичем. Частина була освітян, частина – інші люди. Просто були проаналізовані, будемо так говорити, досягнення Партії регіонів по розбудові Черкащини. Особисто мене та моїх колег ніхто не примушував вступати в партію. Навіть не пропонували писати заяви. Говорили, що найближчим часом планується ще зустріч і переговори, але ніхто не примушував.

Ініціативна група, як я зрозумів, виступила з ініціативою створення первинної організації Партії регіонів. Я, правда, не зрозумів якої. Є ж районна вже організація в Каневі, міська… А яку ще створювати – не зрозумів. Чи це буде якась первинна організація в системі освіти, чи, можливо, якась інша… Але ніхто нікого не примушував вступати.

 

Утім, деякі свідки події заявили, що вчителів навіть "примушували" вступати до Партії регіонів, зокрема про це говорили учасники цього "зібрання освітян" на kaniv.net.

 

"Сьогодні відбулась неоординарна подія в нашому місті, яка навіть затьмарює розгляд мовного питання на сесії Верховної Ради. Зранку кожному вчителю школи повідомили, що відбудеться нарада з вчительським складом в четвертій школі. Після того, як зібрались всі вчителі шкіл, нам було повідомлено, що кожен з нас повинен написати заяву... до вступу в Партію регіонів. Це шок... Ми звертаємось до Ткаченка (голови партії БЮТ), якого ви члена партії (Пуляєву) виховали, якщо вона дозволяє без орендної плати проводити таке "збіговисько"..." - написав один дописувач на kaniv.net.

 

Інша учасниця форуму повідомила, що близько десяти вчителів Канева на цьому зібранні таки написали заяву про вступ у ПР:

 

- Я також була присутня на цьому зібранні, на якому було в межах сто-сто тридцять вчителів з усіх шкіл. Розпочала дане засідання пані Дорошенко (директор станції туристів), яка заявила, що виникла ідея створити їм з Шаманаєвою (Ткаченкова прихвостня-однопартійниця) свою ячейку Партії регіонів. Після того, як розпочався шум у залі, вони заявили, що чим більше вступить, тим більше губернатор буде допомогати Каневу. Да, дійсно осіб 10, не витримавши тиску, заповнили анкети для вступу в їхню секту, всі інші відмовились. Виникає питання;

- чи було проплачене приміщення четвертої школи для проведення з'їзду.

- хто дав доручення під час робочого дня "згрібати" всіх на з'їзд?

 

Подаємо також звернення з цього приводу депутата Канівської міськради Олександра Скорини.

 

Секретарю Канівської міської ради,

Голові Канівської міської організаціїПартії Регіонів

О.А. Калніболоцькому

 

Канівському міжрайонному прокурору

О.М. Кожушко

Депутатський запит

Як повідомляє 5 червня о 20 годині 38 хв. інтернетресурс за адресою:

http://www.kaniv.net/news.php?vc=0&p=17079&wc=2 :

"Сьогодні відбулась неоординарна подія в нашому місті, яка навіть затьмарює розгляд мовного питання на сесії Верховної Ради. Зранку кожному вчителю школи повідомили, що відбудеться нарада з вчительським складом в четвертій школі. Після того, як зібрались всі вчителі шкіл, нам було повідомлено, що кожен з нас повинен написати заяву...до вступу в партію регіонів.Це шок. Від якого не можем вийти й зараз..." .

Посадовими особами, які дозволили та організували проведення заходу, у повідомленні названі директор Канівської середньої школи № 4 Валентина Іванівна Пуляєва та керівник міського відділу освіти Надія Анатоліївна Голда.

Шановний Олег Анатолієвич! Як представника і організатора роботи Канівської міської ради та як голову міської партійної організації Партії Регіонів, прошу Вас підтвердити, чи спростувати, факт причетності членів Партії Регіонів до органіції і проведення описаного заходу та пояснити, чи дійсно в описаний спосіб партійна організація поповнює свої лави освітянами?

Стаття 36 Конституції України абезпечує громадянам України право на свободу

об'єднання у політичні партії та громадські організації для здійснення і захисту своїх прав і свобод та задоволення політичних, економічних, соціальних, культурних та інших інтересів,

Але Ця ж стаття гарантує, що Ніхто не може бути примушений до вступу в будь-яке об'єднання громадян чи обмежений у правах за належність чи неналежність до політичних партій або громадських організацій.

Усі об'єднання громадян рівні перед законом.

Шановний Олександре Миколаєвичу, прошу перевірити, чи дійсно в стінах навчального закладу був проведений захід по залученню нових членів в лави Партії Регіонів, на який учасники зібрання 5 червня в приміщення школи № 4 в місті Каневі йшли лише свідомо і добровільно, знаючи для чого вони запрошені, що це волевиявлення освітян не було результатом протизаконних дій окремих осіб, які мають нести відповідальність згідно Закону, за порушені права і свободи інших громадян.

Письмові відповіді прошу мені надати через секретаріат Канівської міської ради. Запит і відповіді на нього оголосити на черговому пленарному засіданні міської ради.

Депутат Канівської міської ради

від Канівської МПО ВО "Свобода"

О.Скорина

 

 Фото franuk.com

Поділіться з друзями: