Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


06 Черв 2012

У Карася відтепер буде «Mercedes-Benz»

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Комунальне підприємство «Черкаситеплокомуненерго», яке очолює Павло Карась,  відсьогодні отримає у власність мікроавтобус «Mercedes-Benz». Раніше автомобілем опікувалися у Придніпровській райраді.

Таке рішення було прийнято під час засідання виконкому Черкаської міської ради.

 

На запитання міського голови Черкас Сергія Одарича «Навіщо ЧТКЕ «мерседес»?, відповів перший заступник мера Віктор Беззубенко.

 

«Він буде обслуговувати зустрічі, заходи... Якщо треба зустріти якогось посла чи мера – буде новенький мікроавтобус», - пояснив Беззубенко.

 

Мер не дуже охоче сприйняв цю ідею, зауваживши, що «дешевше орендувати, ніж утримувати».

 

«У нас транспорту не повинно бути. Він має працювати 8-10 годин на добу, а в нас немає такого обсягу роботи. Тому ми просто будемо витрачати гроші на його утримання. Нехай поки буде так, а потім продамо», - підсумував Сергій Одарич.

 

Нагадаємо, що близько 90 тисяч гривень отримує щороку черкаське комунальне підприємство «Комбінат комунальних підприємств», експлуатуючи автомобіль «Крайслер», який свого часу придбав за кошти міського бюджету екс-мер Черкас, а нині нардеп-регіонал Володимир Олійник, а потім викупив очільник Державного комітету з питань регуляторної політики і розвитку підприємництва Михайло Бродський, наголосивши, що у посадовців не повинно бути ніякого службового транспорту.

 

Фото: cars.ru

Поділіться з друзями: