Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


05 Черв 2012

У Черкасах з вини МВС виник світлофорний колапс

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

У Черкасах відсьогодні не працюють світлофори, що перебувають на балансі Державного підприємства МВС України «Черкаси-Інформ-Ресурси». Це підприємство відключило світлофорні об'єкти від електроенергії.

Як повідомляє прес-служба Черкаського міськвиконкому, міська влада не має юридичних підстав фінансувати утримання цих світлофорних об'єктів через це державне підприємство. При цьому «Черкаси-Інформ-Ресурси» самостійно не можуть їх утримувати і відмовляються передати у користування громаді міста.

 

«Єдиний варіант нормального функціонування світлофорів – це передача їх до міської комунальної власності. Ми вже більше 5 років ведемо переписку із цим підприємством щодо передачі світлофорних об'єктів. Написали уже не одне звернення і на Міністра внутрішніх справ щодо вирішення цієї проблеми, але «віз і нині там», - пояснив заступник міського голови Черкас Олексій Леонов. За його словами, у міському бюджеті закладені кошти на фінансування послуг із обслуговування світлофорів, було проведено тендер.

 

Нагадаємо, переможцем у торгах стало ПП «Геобудсервіс Плюс». ДП МВС «Черкаси-Інформ-Ресурси» також брало участь у торгах, однак їхні пропозиції на надання послуг були на 150 тисяч гривень дорожчі. Про світлофорний колапс ми вже повідомляли у березні цього року

 

Для порівняння:

пропозиція ПП «Геобудсервіс Плюс» - 725 035,47 грн

пропозиція ДП МВС «Черкаси-Інформ-Ресурси» - 877 866,60 грн

 

«Ми розуміємо, що процедура зміни права власності на відповідні об'єкти є досить тривалою. Тому на цей період просимо ДП «Черкаси-Інформ-Ресурси» надати дозвіл на передачу їх у тимчасове користування», підсумував Олексій Леонов.

 

Фото: wallpapers.ssdn.ru

Поділіться з друзями: