Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


31 Трав 2012

Черкаський "Сокіл" провів акцію проти тютюнопаління

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Сьогодні, 31 травня, на Європейській площі в Черкасах громадська організація "Сокіл" організувала перформанс під гаслом "Вдихаєш дим - видихаєш життя" проти такої шкідливої звички, як паління сигарет. До молоді "Сокола" також долучилися представники ініціативного руху "Здравіє", "Пласту" тощо. Черкаська молодь після перформансу роздавала перехожим листівки із поясненням шкідливості паління цигарок, а також дарувала цукерки, щоб підсолодити "розлучення" із цією смертоносною звичкою.

Деяка молодь була вдягнена у футболки із написами "Україна кидає курити" та "Маніфест проти куріння", деяка - у вишиванках. Вони тримали плакати із гаслами "Паління - корисна річ для смерті", "Вдихаєш дим - видихаєш життя!!!"

 

IMGP5520

IMGP5520

IMGP5520

IMGP5520

IMGP5520

 

IMGP5520

Координатор акції Діана Гапочка, яка бере участь в різноманітних оздоровчих молодіжних акціях, розповідає, що акція проти тютюнопаління проходить в рамках кампанії "Молодь проти деградації", яка стартувала ще минулого року. Крім акцій, які пропагують здоровий спосіб життя, за словами Діани, молодь організовує й різні патріотичні акції.

 

Перформанс видався незвичним і доволі агресивним:

Усі в протигазах. Один хлопець нібито курить, інші починають його бити, збивають з ніг і б'ють далі. Потім хлопцю пропонують закурити знову. Він відмовляється.

 

Ось такий хепі-енд.

 

Сподіваємося, що реального насильства для позбавлення від шкідливих звичок нашого суспільства вдасться таки уникнути.

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему