Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


29 Трав 2012

Розшукуються колоди для «Древляндії»

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Увага, розшук! Міська влада розшукує колоди для проведення фестивалю дерев'яних скульптур «Древляндія».

Як повідомив сьогодні під час ранкової наради перший заступник міського голови Черкас Віктор Беззубенко, пошуки досі тривають, попри те, що фестиваль відкриють уже в п'ятницю, 1 червня.

 

«Героїчними зусиллями ми вісім колод знайшли. Звенигородка уже не рада, що долучилася до цієї справи. А вчора я дізнався, що потрібно 18 колод! Інші 10 будемо вже десь тут шукати», - пояснив Віктор Беззубенко.

 

Нагадаємо, що на День міста в Черкасах відбудеться відкриття фестивалю «Древляндія».

 

Як повідомили в прес-службі Черкаського міськвиконкому, цього разу під час фесту майстри будуть створювати дитячі атракціони.

 

«Колоди дуба, котрі були привезені з прилеглих лісництв, перетворюватимуть на дитячі забавки студенти мистецьких навчальних закладів із Сум, Черкас, Рівного, Дніпропетровська та Білої Церкви. Ескізи майбутніх гойдалок та гірок розробляли студенти», - розповіли у прес-службі.

 

За словами директора комунального підприємства «Дирекція парків», фестиваль проходитиме на центральній алеї парку 50-річчя з 1 по 9 червня.

 

«Далі дерев'яні скульптури переїдуть у сквер «Надія», що біля Центру матері та дитини по вулиці Конєва. Жителі цього мікрорайону давно просили облаштувати у їхній зеленій зоні майданчик для дітей», - розповів Олександр Радуцький.

 

Фото НародUA

Поділіться з друзями: