Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


29 Трав 2012

Тулуб займався бойовими мистецтвами у підвалі

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Голова Черкаської облдержадміністрації Сергій Тулуб запевнив, що буде всіляко підтримувати Черкаську обласну федерацію хортингу. Тим паче, що губернатор нещодавно став почесним президентом федерації.

Проте на закид журналістів щодо того, що спортсмени, які привозять з різних змагань чимало нагород, тренуються у підвалі, Тулуб відповів стримано:

 

«Колись я був юнаком, і чимось подібним займався. І знаєте де займався? У підвальному приміщенні житлового будинку. І нічого! Як кажуть, жив-здоров. Але питання не в цьому. Ну звісно, я думаю, що коли вони це рішення приймали (про призначення почесним президентом – НародUA), то вони мали на увазі перш за все що? Що я, з моїм адміністративним ресурсом, з досвідом і так далі, буду їм допомагати. Звісно, буду. Я хочу сказати, що я цим юнакам, дівчатам і дітлахам буду допомагати. Ви ж бачили, які вони гарні. Які вони патріотичні на відміну від деяких псевдопатріотів. Оце наше, це українське і треба його підтримувати. Слава Богу, що знайшлися такі люди, які це відновили і розвивають», - наголосив Сергій Тулуб.

 

Також, за його словами, головна перевага існування федерації хортингу полягає в тому, що молодь не бере дурного в голову.

 

«А саме головне – це дає можливість відволікати цих дітей від різних дурних звичок. І давати їм можливість фізично розвиватися», - підсумував голова Черкаської облдержадміністрації.

 

Фото прес-служби Черкаської ОДА, зроблене 18 травня, коли президент Федерації хортингу Аза Шульга вручила Сергію Тулубу хортовку (спеціальний одяг для занять хортингом)

Поділіться з друзями: