Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


28 Трав 2012

Тулуб піклується про комфорт тих, хто не знає української

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Людям, які живуть в Україні, але не володіють державною мовою, треба створити комфортні умови.

Про це сьогодні під час прес-конференції заявив голова Черкаської облдержадміністрації Сергій Тулуб, коментуючи мовний законопроект Колесніченка-Ківалова.

 

«Моя позиція не змінилася з минулого року. І я це кажу впевнено усім. Я так вважаю. І для Черкащини це не проблемне питання. 93 % черкащан – це етнічні українці. І будемо гідні цього. Але є друге питання – це те, що в цьому законі передбачено. Якщо ви чули, то там передбачені можливості для тих, хто не знає цієї мови. Спілкування, переписки ще чогось... І там така можливість надається. Мабуть це питання, а я знаю це точно, бо я жив у таких регіонах, де це питання стоїть гостро. І треба дати і тим людям таку можливість. Тобто, створити їм комфортні умови. Але це не значить, що українська мова... Що хтось її повинен там... пробачте, але вона повинна бути завжди державною мовою», - наголосив Сергій Тулуб.

 

Він також додав, що на Черкащині всі вміють говорити українською.

 

«А для нас це не питання – у нас усі уміють говорити на українській мові, і це правильно. І говорять тільки на українській мові», - підсумував губернатор.

 

Нагадаємо, що зокрема заступник голови Черкаської облдержадміністрації Сергій Рябцев говорить винятково російською мовою.

 

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.

 

Фото: demetri0s.livejournal.com

Поділіться з друзями: