Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


28 Трав 2012

Одарич про муніципальний оркестр: міськрада прийняла рішення для зменшення непродуктивних витрат

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Черкаська міська рада прийняла вмотивоване та раціональне рішення, вирішивши ліквідувати муніципальних духовий оркестр.

Про це сьогодні під час прес-конференції заявив міський голова Черкас Сергій Одарич.

 

«Суд минулого тижня повністю визнав правоту Черкаської міської ради. Міська рала діяла в межах своєї компетенції і в межах своїх повноважень. Можна посилатися на що-завгодно, але це питання міської ради, це єдиний орган, який вирішує питання створення комунальних підприємств, їх ліквідації чи реорганізації. Тому тут навіть гіпотетично я не можу собі уявити, як може міська рада бути неправа», - заявив мер, відповідаючи на запитання журналістів.

 

За його словами, оскільки муніципальний оркестр був створений міською радою і фінансувався нею, то рішення про ліквідацію було цілком логічним.

 

«Міська рада вирішила, що оркестрові немає сенсу бути окремою юридичною особою, йому слід увійти до складу будинку культури імені Кулика, так само, як і низці інших колективів. У нас там десятки колективів працюють. Чому у нас муніципальний оркестр був окремо виділений із окремими бухгалтерами і так далі. Для чого зайві витрати, коли всі колективи можуть обслуговуватися однією бухгалтерією у будинку культури, коли може бути один адміністративний керівник для всіх цих творчих колективів. Тому міська рада прийняла абсолютно нормальне, розумне рішення для зменшенні непродуктивних витрат. І це її повне право», - підсумував Сергій Одарич.

 

Як уже повідомляв НародUA, муніципальний оркестр у Черкасах було повністю ліквідовано. Лише 5 музикантів отримали роботу в новоствореному симфонічному оркестрі при обласній філармонії. Усі інші працівники лишилися без роботи.

 

Зображення: 123rf.com

Поділіться з друзями: