Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


28 Трав 2012

Розважальний комплекс «Бочка» демонтують

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Розважальний комплекс «Бочка», який знаходиться на березі Дніпра, невдовзі таки демонтують.

У цьому журналістів сьогодні запевнив міський голова Черкас Сергій Одарич.

 

«Міська рада після майже річного розгляду прийняла рішення про припинення договору користування земельною ділянкою. Тому вона має бути закрита, а все те, що самовільно капітально побудоване, має бути демонтовано. Був договір оренди, але договором оренди не передбачалося будівництво капітальних споруд у захисній смузі. Захисна смуга – 100 метрів. А там у воді капітальні споруди», - пояснив мер.

 

За його словами, після того, як міська рада прийняла рішення, справу ще розгляне суд.

 

«Ми подаємо на розірвання договору, і далі на підставі рішення суду, якщо власник самостійно не звільняє земельну ділянку, тоді це робить виконавча служба. Людина будувала, ігноруючи будь-які вимоги і будь-які приписи, домовляючись про те, щоб різні служби закривали очі на це діло, відчуваючи свою повну безкарність. Я це бачив, я спілкувався, посилав листи, приписи, звертався до власників. 5 років моя позиція незмінна з приводу «Бочки». І я за ці 5 років там з'являвся буквально двічі. Принципово не користуюся цим закладом, бо вважав і вважаю його уособленням протизаконного і нахабного, брутального нехтування законів України», - підсумував Сергій Одарич.

 

Нагадаємо, що як уже повідомляв НародUA, Київський апеляційний господарський суд залишив без змін рішення Господарського суду Черкаської області щодо винесення з прибережної захисної смуги Кременчуцького водосховища Черкас приміщень розважального комплексу "Бочка", які належать ТОВ «Берег-2007».

 

Фото НародUA

Поділіться з друзями: